Skip to content Skip to footer

Rafadan Tayfa bu kez Teknolojik Tayfa olarak Sur Yapı Marka AVM’de

Rafadan Tayfa bu kez Teknolojik Tayfa olarak Sur Yapı Marka AVM’de

Çocukları Milli Teknoloji Hamlesi’yle tanıştıracak

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Milli Teknoloji Hamlesi çalışmaları kapsamında düzenlenen “Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa” müzikli gösteri etkinliği, 3 Eylül’de Sur Yapı Marka AVM’de çocuklarla ve ailelerle buluşacak. 19:00 ve 21:00 saatlerinde, iki ayrı seans olarak sahnelenecek ücretsiz gösteriyle; yerli üretim, yapay zeka, bilim tarihi, planetaryum, robotik kodlama, teknoloji üreten bir nesil, havacılık ve uzay teknolojileri konu başlıkları ele alınarak çocukların Milli Teknoloji Hamlesi’yle tanıştırılması hedefleniyor.

Bursa’nın yeni markası Sur Yapı Marka AVM, çocukları ve aileleri “Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa” isimli müzikli gösteriye davet ediyor. 3 Eylül’de, 19:00 ve 21:00 saatlerinde, ayrı iki seans olarak sahnelenecek ücretsiz müzikli gösteri, çocukları, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Milli Teknoloji Hamlesi’yle tanıştırmayı, bu konuda bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Özgün prodüksiyon, pedagojik yaklaşım

Milli Teknoloji Hamlesi’ nin yerli üretim, yapay zeka, bilim tarihi, planetaryum (Gök evi), robotik kodlama, teknoloji üreten bir nesil, havacılık ve uzay teknolojileri başlıkları altında işleneceği “Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa”; özgün senaryo, müzik, tasarım ve prodüksiyonla hazırlandı. Aynı zamanda pedagojik bir yaklaşımla tasarlanan müzikli gösteri, tüm Sur Yapı Marka AVM ziyaretçilerinin katılımına açık olacak.

Rafadan Tayfa bu kez Teknolojik Tayfa olarak Sur Yapı Marka AVM’de - Perakende.org