Skip to content Skip to footer

Ralli fırtınası Espark AVM’de esecek

13 yıldır gerçekleşen Esok Ralli Yarışları’nın her yıl olduğu gibi bu yıl da sponsoru olan Espark AVM, ziyaretçilerine de gerçek bir ralli deneyimi yaşatacak. 8-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan heyecan verici bu etkinlik, tüm ziyaretçilere adrenalin dolu bir deneyim sunacak. Etkinlikte, en yüksek skoru elde eden ilk üç ziyaretçi sürpriz ödüllerin sahibi olmaya hak kazanacak.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, bu yıl da Esok Ralli Yarışları’nın sponsoru oldu. 9-10-11 Haziran tarihleri arasında üç gün sürecek yarışların kupa töreni ise her yıl olduğu gibi Espark AVM önünde yapılacak.

Motor ve lastiklerin kavurucu sesleri ile heyecanın doruk noktasına çıkacağı anlar Espark AVM’de yarış tutkunlarını bekliyor. Ziyaretçiler, zemin kat etkinlik alanında yer alacak olan ralli simülatörlerini saat sınırlaması olmaksızın, 10.00 – 22.00 arasında ücretsiz deneyimleyebilecek ve becerilerini test etme fırsatı bulabilecek.

SÜRPRİZ ÖDÜLLER ZİYARETÇİLERİ BEKLİYOR

Ralli Simülasyonu etkinliğiyle, gerçek bir yarış deneyimi sunmayı hedefleyen Espark AVM, ziyaretçilerine, son teknoloji ve gerçeğe en yakın kontrollerle donatılmış simülatörlerde birbirleriyle yarışma fırsatı da sunacak. Zorlu parkurların yer alacağı bu yarışmada, heyecanı daha da artırmak adına, en yüksek puanları alan ilk üç ziyaretçi, sürpriz ödüllerin sahibi olma şansını yakalayacak.

Ralli fırtınası Espark AVM’de esecek - Perakende.org