Skip to content Skip to footer

Ramazan’a özel doyurucu ve hesaplı iftar menüleri CarrefourSA Lezzet Arası’nda

Türkiye’de 30 yıldır Doğrusu için çalışan CarrefourSA, Lezzet Arası restoranlarıyla  müşterilerini lezzetli ve hesaplı menülerle ağırlamaya devam ediyor. İftara özel tavuk ve köfte menülerinin yanı sıra sulu yemeklerden oluşan menüleriyle tatlıdan çorbaya, salatadan ana yemeğe kadar 8 çeşit ürünle hazırlanan günlük ve taze lezzetler Ramazan ayı boyunca Lezzet Arası restoranlarında misafirlerini bekliyor.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA’nın, ilk kez 2017 yılında hizmete sunduğu Lezzet Arası restoranları lezzetli, doyurucu ve hesaplı yemeğin adresi olmaya devam ediyor.

CarrefourSA’nın “Doğrusu” sloganının simgelerinden biri olan “Lezzet Arası” restoranları İstanbul, Bursa, Mersin, İzmir ve Ankara’daki 14 farklı noktada market fiyatına gastronomik özgürlük sunarak alışverişe keyifli bir mola verirken, müşterilerine reyondan market fiyatına aldıkları et, balık veya tavuk ürünlerini restoranda ücretsiz pişirterek yeme ya da Al-Götür servisinden faydalanma imkanı sunuyor.

İftara özel menüler

Günlük ve taze olarak hazırlanan birbirinden lezzetli ve doyurucu yemekler, iftara özel hazırlanan menüleriyle Ramazan ayı boyunca da Lezzet Arası noktalarında 115 TL’den başlayan uygun fiyatlarla müşterilerini bekliyor. Tavuk ve Köfte seçeneği ile çorbadan tatlıya 8 çeşit ürünle hazırlanan iftar menülerinin yanı sıra CarrefourSA Lezzet Arası’nda müşteriler günlük hazırlanan taze ve sulu yemeklerle kendi özel iftar menülerini de oluşturabiliyor.

Yardımlaşmanın Doğrusu CarrefourSA’da

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte geleneksel hale gelen avantajlı ramazan kolileri de bu yıl CarrefourSA mağazaları ve carrefoursa.com’da satışa sunuluyor. 4 farklı paket içeriği bulunan CarrefourSA ramazan kolileri, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı Ramazan ayında CarrefourSA müşterileri için sunulan bağış seçeneği ile iyilik hareketine de dönüşüyor. Ramazan Kolisi seçeneğinin yanı sıra kişiler 250 TL, 500 TL ve 1000 TL değerindeki Hediye Kartları’nı sevdikleri ve ihtiyaç sahipleri için satın alabiliyor.

229,90 TL’den başlayan fiyatlar

Un, yağ, şeker, çay, bakliyat ürünleri başta olmak üzere birçok besin değeri yüksek ve ana mutfak ihtiyaçlarının içerisinde bulunduğu 4 farklı seçenekle CarrefourSA, Klasik Ramazan kolisini 229,90 TL, Mega Ramazan kolisini 349,90 TL, Süper Ramazan kolisini 429,90 TL ve Lüks Ramazan kolisini 549,90 TL’den satışa sunuyor.

Yardımlarınız iyiliğe dönüşsün

CarrefourSA, Ramazan kolisi bağışı kampanyasında müşterilerine farklı STK’lara bağış imkanı sunuyor. Online alışverişlerde AFAD, Kızılay, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tohum Otizm Vakfı, TİDER, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Danışma Vakfı ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı bağış yapılabilecek kurumlar arasında yer alırken, mağazalardaki fiziksel alımlarda Kızılay ve AFAD’a bağış yapılabiliyor.