Skip to content Skip to footer

RAMSEY ile stilinizde benzersiz yaz hissi !

RAMSEY’in 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu; seçkin zevkleri olan, ilham veren bir tarza sahip, özgün olanı sahiplenen erkeklere özel bir seçki sunuyor. RAMSEY erkeğinin ikonik tavrını destekleyen yeni koleksiyon mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de.

RAMSEY, 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu tarzına çarpıcı, güçlü ve dinamik bir güncelleme getirmek isteyen erkeklerin beğenisine sundu. Dünyayı bilgelikle yorumlayan, tarzıyla ilham veren, özgün olanı sahiplenen erkekler için tasarlanan ve “It’s a feeling, called RAMSEY” mesajıyla yorumlanan RAMSEY koleksiyonu, benzer zevkleri paylaşan stil sahibi erkekleri buluşturuyor.

RAMSEY erkeğinin ikonik tavrını destekleyen yeni koleksiyonda; lüks hissiyatını güçlendiren koton, keten, tencel gibi doğal ve yumuşak dokular, markanın uzmanlığını ortaya koyduğu yenilikçi formlar, minimal detaylar ile şekillenen iddialı tasarımlar hakim… Hem tasarımı hem de üretimi uzmanlık gerektiren ve her biri özel hikayelere sahip tasarımlarla şekillenen “R-Next 4.0”, “Iconic”, “Powerflex”, “Jeans”, “Qualita”, “OnBoard Suit” kapsül koleksiyonları da erkeklerin her ortamda şıklığını destekliyor.

Modern ve güçlü siluetler

Özel dikim hissi veren, konforlu ve şık ceketler, lüks dokunuşlu trikolar, çantaya dönüşen fonksiyonel montlar, hareket özgürlüğü sağlayan pantolonlar, özgün formlarla yorumlanan ipeksi yumuşaklığa sahip t-shirtler, şehirde bile sahil rahatlığı veren bermudalar yaz boyunca erkeklerin şıklık ve rahatlık dengesini koruyor. Yenilikçi formlarıyla öne çıkan takım elbiseler ise RAMSEY erkeğinin karizmasıyla yaz sezonunda da bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Modern ve güçlü siluetlerin hâkim olduğu yeni koleksiyonunda şık aksesuarlar da RAMSEY erkeğinin stilinde artı değer yaratıyor.

RAMSEY’in 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de.

#itsafeelingcalledRamsey

RAMSEY ile stilinizde benzersiz yaz hissi ! - Perakende.org