Skip to content Skip to footer

RAMSEY’den Cumhuriyet’in 100.yılına özel “Zamanın Ötesinde” koleksiyonu

RAMSEY; Cumhuriyet’in 100. yılını her bir parçasından sadece 100 adet üretilen “Zamanın Ötesinde” özel koleksiyonu ile kutluyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün dehasını, cesaretini, ince zevkini, öncü, yenilikçi ve zamanın ötesindeki duruşunu yansıtan koleksiyon, yüz yıllık izler taşıyan hikayesiyle seçili mağazalarda ve online’da günümüz erkekleri ile buluşuyor.

RAMSEY, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını Mustafa Kemal Atatürk’ün dehasını, cesaretini, ince zevkini, yenilikçi ve çağının çok ilerisindeki vizyonunu yansıtan zamansız stilinden ilham alan çok özel bir koleksiyon ile kutluyor. Cumhuriyetin 100. yılına özel, her bir parçadan 100 adet üretilen “100.Yıl Zamanın Ötesinde Koleksiyonu” her parçaya özel yüz yıllık izler taşıyan hikayesiyle seçili mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de satışa sunuldu.

Stiliyle de her zaman kalıpların dışında, öncü, yenilikçi bir lider olan Cumhuriyetimizin kurucu lideri, ortak değerimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün zamanın ötesinde stilinden ilham alınarak ustalıkla tasarlanan özel koleksiyon; takım elbise, palto, gömlek, şapka, papyon, kravat, mendil, kol düğmesi, ayakkabı, bot, eldiven, balen ve parfümden oluşuyor. Her bir parça özel sertifika ile sahibine sunuluyor.

Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, “100.Yıl Zamanın Ötesinde Özel Koleksiyonu” için RAMSEY tasarımcılarının uzun bir araştırma ve arşiv tarama süreci yaşadığını; koleksiyondaki tüm parçaların Mustafa Kemal Atatürk’ün tercih ettiği, kullandığı renk, doku ve formlardan ilham alınarak hayata geçtiğini açıkladı.

Her bir parçadan sadece 100 adet!

Doğan; kaşmir, ipek, yüksek bükümlü doğal ve lüks kumaşlar, doğal deri, sedef aksesuarlar ile tasarlanan ve el işçiliğinin zarafetini yansıtan koleksiyonun erkeklere benzersiz bir his yaşatacağını belirterek, şöyle devam etti: “Her biri özel olarak numaralandırılan ve yine her birine sadece 100 kişinin özel sertifikasıyla sahip olabileceği “100.Yıl Zamanın Ötesinde Koleksiyonu”ndaki tüm parçalar; formları, kullanılan dokular, yüksek kalite doğal kumaşlar ve tüm özellikleriyle geçmişten günümüze taşınan zamansız şıklığın izlerini taşıyor. Stili ve seçimleriyle modayı adeta bir iletişim biçimi olarak da kullanan Mustafa Kemal Atatürk’ün zamanın ötesindeki stili günümüz erkekleri için güçlü bir ilham kaynağı olacak. Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!”

#ZamanınÖtesinde

RAMSEY’den Cumhuriyet’in 100.yılına özel “Zamanın Ötesinde” koleksiyonu - Perakende.org