Skip to content Skip to footer

Reebok’tan zamansız yeni sezon koleksiyonu

 

Geçmişten günümüze klasikleşmiş tarzıyla öne çıkan Reebok, cool ve enerjik tasarımları ile yeni sezona göz kırpıyor. Zamansız modelleri trend dokunuşlarla yorumlayan Reebok 2023 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu stilinize dinamik bir dokunuş yapacak! 

İkonik modelleriyle her dönem trendlere yön veren Reebok, yeni sezonda da koleksiyonlarıyla tarzınıza eşlik ediyor. 40. yılını kutlayan Classic Leather Koleksiyonu retro detaylarıyla dikkat çekiyor.  Minimalist ve yalın tasarımı ile öne çıkan koleksiyon, keskin hatlara ve sert renk geçişlerine sahip. Vintage bir görünüm oluşturan beyaz ile taba renginin birlikte kullanımı, günün her anında tarz adımlar atmanızı sağlıyor. Ayakkabının üst kısmında kullanılan deri malzeme dayanıklılık sunarken, orta tabanında bulunan EVA yastıklama yaparak gün boyu adımlara konfor katıyor. Dış tabanında kullanılan kauçuk ise farklı zeminlerde güçlü tutuş sağlıyor.

Yepyeni tasarımları ile geri dönen BB4000 II Koleksiyonu, Reebok mirasına atıfta bulunuyor. Kort kültüründen ilham alınarak tasarlanmış koleksiyon, zamansız çizgileri ile dikkat çekiyor. Tarz sahibi detaylarıyla lifestyle kombinlere en havalı şekilde eşlik eden ve her modern gardıropta olması gereken BB400 II modellerini dilerseniz basketbol oynarken de tercih edebilirsiniz.

Spor severler için tasarlanmış rahatlığın ultra ön plana çıkarıldığı NanoX3 Story Koleksiyonu ise antrenmanlarınızda denge, koşularınızda yastıklama sunuyor. Flexweave teknolojisi ile tasarlanan örgü üst yüzeyi nefes alırken; orta tabanda kullanılan Floatride energy köpük, ihtiyaç duyulan yastıklamayı yaparak eklemlere binen yükün daha dengeli dağılmasını sağlıyor. Ayakkabının arka kısmında bulunan topuk klipsi ise ayağın ayakkabı ile uyumlu hareket etmesine olanak tanıyor. Tüm spor aktivitelerinde enerjinizi ve performansınızı üst seviyeye çıkaracak NanoX3 Story Koleksiyonu, antremanlarınıza dayanıklılık katacak.

Reebok’un ikonikleşen koleksiyonlarının yeniden yorumlandığı yeni sezon modellerini incelemek isterseniz Reebok mağazalarına uğrayabilir ya da www.reebok.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.