Skip to content Skip to footer

REEDER, NTS Danışmanlık projesi Cizre Park AVM’de açıldı

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılan CİZRE PARK AVM’ de yeni nesil mobil teknoloji ürünleri markası REEDER açıldı.

Rahat ve güvenli bir  alışveriş ortamı sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve  7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır. 

416479339 713279067537331 8507325338586466423 n

“Bilgi senin” sloganı ile yola çıkan REEDER, Türkiye’yi ilk kez 2010 yılında “e-kitap okuyucu” ile tanıştıran markadır. REEDER, tüketici ihtiyaçları, lokal ve global iş ortakları ve maliyet/fiyat dengesini ideal biçimde yönetmeye odaklanarak bir çok ilke daha imza atmıştır.

Tablet bilgisayar, akıllı telefon, e-kitap okuyucudan, akıllı çocuk saati gibi giyilebilir teknolojilere kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahip olan REEDER, bir çok yeni teknolojiyi Türk tüketicisi ile ilk kez tanıştıran cihazlarının satışını, ülke çapında elektronik marketler, telekom operatörleri ve online mağazalar dahil bir çok kanaldan gerçekleştirerek yeni teknolojilere erişilebilir fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor.

Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde MİGROS market, kafeler, restoranlar, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO, 5 adet sinema salonlu CİZRE PARK SİNEMA, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ,  ayakkabı sektör lideri   FLO , MAVİ, KOTON, ADL, D’S DAMAT, KAPPA, MADAME COCO, BAYDÖNER, TAVADA TAVUK, JİBER, BARGELLO, TOYZZ SHOP, MORAD TEA, SOULMATE COFFEE, ÇOCUK KULÜBÜ, TERZİ, HAKKE, SBARRO,POPEYES, REEDER,YVES ROCHER, MADO DONDURMA stant  gibi birçok marka bulunmaktadır.