Skip to content Skip to footer

Rock’n Roll’un Kralı Elvis Capitol’de

Elvis filminin Türkiye ön gösterimi Capitol Spectrum Cineplex ev sahipliği Warner Bros işbirliği ve İstanbul Life Basın Sponsorluğunda muhteşem bir parti ile izleyicileri ile buluştu.7

Türkiye’de İlk Kez Capitol Spectrum Cineplex’te!

Warner Bros. Pictures yapımı olan “Elvis”, vizyon sahibi Oscar’lı sinemacı Baz Luhrmann’ın Elvis Presley’nin hayatını ve müziğini irdelediği, başrollerinde ise Austin Butler ve Oscar ödüllü Tom Hanks’in yer aldığı destansı bir sinema filminin Türkiye ön gösteriminde Elvis Rüzgarı esti. Türkiye Ön gösterimi 3 ayrı salonda Capitol Spectrum Cineplex’te  gerçekleşti.

Bu muhteşem gecede dekorlar ve Elvis’in zamansız şarkıları ile büyülü bir yolculuğa çıkıldı. Capitol  Warner Bros ve İstanbul Life konukları 24 Haziran itibarıyla Türkiye’de vizyona girecek olan “Elvis” filmini  vizyon öncesi izleme fırsatı buldu.

Misafirlerini Elvis’in büyülü dünyasından yolculuğa çıkaran Capitol Spectrum Cineplex ‘te Elvis in İstanbul Tribute Band grubu tüm dünyanın müzik hafızasında silinmez bir iz bırakan “dünya starı” unvanını ölümünden sonra ile haklı bir gururla taşıyan Elvis Presley şarkıları ile sahne alırken misafirler film öncesi Elvis şarkıları ile keyifli anlar yaşadı.

Firma Sayfasina Git 1