Skip to content Skip to footer

Saçlarınıza bilimsel dokunuş: Minox ailesi ile saçlarınız güçlensin

Saç sorunlarına bilimsel çözümlerle yaklaşan Humanis’in Tüketici Sağlığı alanındaki ürünü Minox ailesi, saç dökülmesine karşı mücadele ederken aynı zamanda saçların günlük ihtiyaçlarını karşılayarak, dolgun ve sağlıklı bir görünüm sunuyor…

Saç dökülmesi, içsel ve dışsal birçok etkenin birleşiminden kaynaklanabiliyor. En öne çıkan faktör ise vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin eksik almasıdır. Bu eksikliğe ek olarak, hava kirliliği, stres ve hormonal değişimler de saç kaybını hızlandırabiliyor. Humanis Ar-Ge tarafından kadınlara özel olarak geliştirilen Minox Woman, erkeklere özel olarak geliştirilen Minox Man, sağlıklı saç gelişiminde doku oluşumunu destekleyen Minox Biotin 5.000 mcg ve ailenin diğer üyesi Minox Lipozomal Şampuan hormonal değişikliklere veya dış etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan saç dökülmesinin tedavisinde etkili bir çözüm sunuyor.

Minox Lipozomal Şampuan içeriğindeki Biotin, Taurin ve Lipozomal Kafein ile saçı besliyor ve sağlıklı uzamasına destek oluyor. Lipozomal teknolojisi sayesinde de saç köklerine inerek onarımını hızlandırıyor.

Minox Lipozomal Şampuan ile Bebek Saçlarınız Hayat Buluyor!

Bebek saçları, genellikle normal saç yapısına benzer bir yapıya sahiptir. Saçlarını güçlü bir şekilde uzatmak isteyenler için, doğru beslenme ve uygun ürünleri kullanmak bebek saçları üzerinde de olumlu etkiler yaratabiliyor. Saç çizgisinin başlangıcında bulunan bebek saçları, genellikle kısa ve ince olup, uygun bakım ile güçlendirilerek daha sağlam büyümelerine Minox Lipozomal Şampuan ile yardımcı olabilirsiniz. Doğal ve etkili formülü sayesinde saç dökülmesi sorunları yaşayan herkese bilimsel destek sunan Minox, özlemini duyduğunuz güçlü ve bakımlı saçlara yeniden kavuşturuyor!

Tavsiye Edilen Uygulama Şekli:
Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır.
Saçınızda 2 dakika beklettikten sonra iyice durulanır.
Günlük kullanıma uygundur.