Skip to content Skip to footer

Sage ile yaşamınızda sağlık ve lezzete daha fazla yer açın

Kış aylarının bir gerçeği olan hastalıklardan korunmanın yolu, bol sebze ve meyve tüketerek bağışıklık sistemini desteklemekten geçiyor. Multi brand mağaza zinciri Enplus ise satışa sunduğu Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı ile kış hastalıklarına meydan okuyarak sağlıklı yaşama rehberlik ediyor. Quadra-Fin sıkma konisi ile her boyuttaki narenciye meyvesini rahatlıkla sıkabilen ürün; damla durdurucu meyve suyu çıkışı, kolay temizlik ve kullanım avantajı sunan ergonomik tasarımı, aside dirençli paslanmaz döküm konisi ve çift taraflı kullanımıyla dikkat çekiyor.

Kış aylarıyla birlikte soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklardan korunmak için bol bol meyve ve sebze tüketmenin zamanı da geldi. C vitamini açısından önemli yere sahip meyvelerin lezzet dansı ise narenciye sıkacakları ile öne çıkıyor. Premium mutfak gereçlerini, yüksek kaliteli küçük ev aletlerini ve aksesuarları kullanıcılarıyla buluşturan Enplus mağazalarında satışa sunulan Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı, ergonomik tasarımı ile mutfakların baş köşesinde yerini alıyor. Pek çok özelliği ile farklılaşan bu ürün hem pratik hem de sağlıklı ve lezzetli meyve sularını günün her anında tüketebilme kolaylığı sağlıyor.

Yüksek verim ile mutfakların vazgeçilmezi

Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı,özel olarak tasarlanan Quadra-Fin sıkma konisi ile greyfurttan portakala, turunçtan limona kadar her boyuttaki narenciye meyvesinden en yüksek verimi elde etmeye imkan tanıyor. İsrafa geçit vermeyen Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı, üç menteşeli koluyla çift taraflı kullanım sağlarken uyguladığı basınçla da sıkma işlemini kolaylaştırıyor. Ayrıca paslanmaz çelik meyve suyu sıkma konisi ve aşındırıcı sitrik aside dirençli dayanıklı kalıp döküm gövdesi ile aşınmalara karşı uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor.

Arkasında iz bırakmayan ergonomik tasarım

Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı, ergonomik tasarımı ve damla durdurma sistemi ile hazırlık sürecinde istenmeyen sürprizleri ortadan kaldırıyor. Meyve suyunun tezgâha dökülmesini önleyen damla durdurma sistemi ve kolay temizlenebilir meyve kubbesi ile arkasında iz bırakmayan Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı, bu üstün özellikleriyle de birbirinden lezzetli ve sağlık deposu içecekler hazırlamayı kolaylaştırıyor.

Sage 800CP The Citrus Press Pro Narenciye Sıkacağı’nın Teknik Özellikleri

  • 110 watt döküm çelik dizayn
  • Paslanmaz çelik posa filtresi
  • Her boyuttaki narenciye meyvesinden maksimum su çıkaran Quadra-Fin Sıkma Konisi
  • Damla durdurma sistemi
  • Türlü narenciye çeşitleriyle uyumlu döküm paslanmaz çelik başlık
  • Yumuşak tutum, ergonomik kol
  • Kolay temizlenebilme ve parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi özelliği