Skip to content Skip to footer

sahibinden.com, Onur Buldu’nun oynadığı yeni reklam filmini yayınladı

Sevenler, meraklılar, alıcılar, satıcılar; milyonlar sahibinden’de buluşuyor! 

Milyonlarca kullanıcıyı bir araya getiren sahibinden.com ikinci el alışveriş deneyimini anlattığı yeni reklam filmini yayınladı. Birbirleriyle ortak ilgi alanlarını ve deneyimleri paylaşan, birbirleriyle etkileşime geçerek alışveriş yapan milyonlarca farklı kişinin ziyaret ettiği bir platform olduğunun altını çizen yeni reklam filminde “sahibinden sahibine” mesajıyla giyim, teknoloji, anne-bebek, ev dekorasyonu olmak üzere birçok farklı ürünü iletişime taşıyor.

“Sevenler, meraklılar, alıcılar, satıcılar; milyonlar sahibinden’de buluşuyor” sloganıyla yola çıkılan reklam filminde, kullanıcıların sahibinden.com sayesinde ihtiyaçlarını ve heyecanlarını kendileri ile benzer zevklere sahip kişilerle paylaştıkları hikâye ediliyor. Reklam filmi, ikinci el alışverişin çeşitliliğini, yenilikleri ve platformun kullanıcıları arasındaki bağ kurma gücünü anlatırken yetenekli oyuncu Onur Buldu’nun bir anda alıcı olarak karşımıza çıkması ile eğlenceli bir şekilde noktalanıyor.

sahibinden.com “İkinci El Alışveriş” ile farklılaşıyor

Başta Emlak, Vasıta ve İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorilerinde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com farklı kategorilerin, değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için kendini sürekli geliştiriyor. İkinci el alışveriş yapan ve yapmaya niyeti olan herkesi hedefleyen reklam kampanyası sahibinden.com’un kitleleri buluşturan tavrından ilham alıyor. sahibinden.com’un ikinci el alışveriş dünyası bundan böyle halihazırda belirli kategorilerde hayata geçen ve ilerleyen günlerde yaygınlaşacak olan Soru-Cevap özelliği ile kullanıcılar ve satıcılar arasındaki etkileşimi daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Alışveriş kategorisinde daha kolay ve güvenli bir deneyim sunmak için hayata geçirilen S-Param Güvende hizmeti de hem satış hem de satın alma sürecinde, taksitli ödemeden ücretsiz kargoya kadar pek çok özelliği birleştirerek tek bir noktadan ulaşılabilir hale getiriyor.

Rafineri Ajans imzası taşıyan ve yönetmenliğini Burak Çaldır’ın üstlendiği reklam filmi, 22 Eylül’den itibaren tüm platformlarda izleyenlerle buluştu.

Reklam filmini izlemek için: LINK