Skip to content Skip to footer

Sahur sofraları Porland şıklığıyla buluşuyor

Sabretmenin, yardımlaşmanın ve paylaşmanın öneminin daha iyi anlaşıldığı ramazan ayında sahur sofralarındaki sağlıklı öğünleri zarif kahvaltı takımlarıyla zenginleştiren Porland, her zevke özel koleksiyonlarla sofraları taçlandırıyor. Göz alıcı renklerin özgün tasarımlarla buluştuğu kahvaltılıklar, sahur sofralarında özenli sunumlar yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Manevi duyguların en yüksek seviyede yaşandığı Ramazan ayının mutluluğunu birbirinden özgün tasarıma sahip ürünleriyle paylaşan Porland’ın zarif ve göz alıcı renkler ile tasarlanmış kahvaltı takımları, sahur sofralarını şıklığa kavuşturuyor. Kültürel motiflere sahip tabaklar, ahşap saplı çatal, kaşık, bıçak takımları, zarif ekmeklikler, renkli döküm tavalar, porselen demlikler ve çelik çaydanlıklardan oluşan kahvaltı takımları, sağlıklı sahur sofralarını zarif takımlarla sofralara taşımak isteyenlere zengin seçenekler sunuyor. Sır altı tekniğiyle üretilen ve ömür boyu desen çıkmama garantisine sahip ürünler zamansız çizgileriyle güncelliğini her daim korurken sahur sofralarını da Porland kalitesiyle tanıştırıyor.

Porland’ın sahur sofralarına özel kahvaltılıklarını incelemek için Porland mağazalarını ve www.porland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sahur sofraları Porland şıklığıyla buluşuyor - Perakende.org