Skip to content Skip to footer

Saloon Burger’den akıl almaz fiyatlara dayanılmaz lezzetler

Burger’in yerli markası Saloon Burger, müşterilerine sunmuş olduğu yenilikçi Kutu Menüleriyle lezzet dolu bir sürpriz yapıyor. Saloon Burger, akıl almaz fiyatlarla bir araya getirdiği dayanılmaz lezzetleriyle damakları şenlendiriyor.

Ürün ve menülerini oluştururken tüketici beklentilerini ve trendleri odağına alan Saloon Burger, satışa sunduğu 5 farklı Kutu Menü seçeneği ile özellikle paket servis alanında iddiasını ortaya koyuyor. Burger Mutfağındaki payını günden güne artırmayı hedefleyen marka, yeni menüleriyle tüketicilerine avantajlı fiyatlarla dayanılmaz lezzetleri deneyimlemeyi öneriyor.

Yeni menülerini tanıtan Saloon Burger Grup Pazarlama Müdürü Erinç Aksoy;

“Saloon Burger olarak, tüketicilerimizin beklentilerini aşmayı ve lezzet konusunda sınırları zorlamayı amaçlıyoruz. Burger severlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Yeni Kutu Menülerimizdeki seçenekler, sadece lezzet açısından değil, aynı zamanda fiyat avantajlarıyla da öne çıkıyor. “Akıl Almaz Fiyatlara Dayanılmaz Lezzetler” sloganımız ile tüketicilerimize hem bütçelerine uygun fiyatlar sunuyor hem de onları lezzet açısından tatmin ediyoruz. Saloon Burger’ın Kutu Menüleri, burger severlere farklı seçeneklerle unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Kaliteli malzemeler, ustalıkla hazırlanan burgerler ve yanında sunulan lezzetli atıştırmalıklar, her kutuda farklı bir ziyafet sunuyor.” dedi.

WhatsApp Image 2023 07 18 at 17.46.28

Saloon Burger’in yeni Kutu Menüleri:

Saloon Gamer Kutu: Oyun dünyasına adanmış bir kutu! İçindeki Chicken Burger, Küçük Patates, 4’lü Soğan Halkası, 2 adet Tenders ve Pepsi Max (330 ml) pet içecek, oyuncu ruhunu tatmin etmek için mükemmel bir kombinasyon sunuyor.

Combo Kutu: Doyurucu ve tatmin edici bir seçenek! 6 adet Tenders, Küçük Patates, 4’lü Soğan Halkası ve Pepsi Max (330 ml) pet içecek, çeşitlilik arayanların favorisi haline geliyor.

Köfte Mix Kutu: Köfte severlere özel bir lezzet şöleni! İçindeki Köfte Burger, Küçük Patates, 2’li Cheese Stick, 4’lü Soğan Halkası ve Pepsi Max (330 ml) pet içecek, damakları şenlendiriyor.

WhatsApp Image 2023 07 18 at 17.46.28 1

Favori Kutu: Kişisel favorilerinizi bir araya getirdik! Tenders Burger, Küçük Patates, 4’lü Nugget, 4’lü Soğan Halkası ve Pepsi Max (330 ml) pet içecek, lezzetin doruklarında bir yolculuğa çıkarıyor.

Saloon Mega Kutu: Büyük iştahları doyuracak bir kutu deneyimi! Kadri Burger, Küçük Patates, 4’lü Nugget, 4’lü Soğan Halkası ve Pepsi Max (330 ml) pet içecek, akıl almaz fiyatlarla dayanılmaz bir lezzet sunuyor.

Saloon Burger’ın Kutu Menüleri ile akıl almaz fiyatlarla dayanılmaz lezzetlerin tadını en yakın Saloon Burger restoranında ya da Yemeksepeti, Trendyol ve Getir’den online sipariş ile dilediğiniz her yerden çıkartabilirsiniz.

Saloon Burger’den akıl almaz fiyatlara dayanılmaz lezzetler - Perakende.org