Skip to content Skip to footer

Sarar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor

80 yılda %80 kadın çalışan oranı

Türkiye’nin önde gelen moda markalarından Sarar, 80. yılını kutlarken; yüzde %80 kadın çalışan oranı ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü büyük bir coşkuyla karşılıyor. Sarar Grup üretimin her aşamasında kadın eli ve emeğinin önemini vurgularken; iş dünyasına da önemli katkılar sağlıyor.

1944 yılında kurulduğu günden itibaren moda endüstrisine yön veren Sarar, 80 yıl önceki tutku ve kalite anlayışını sürdürmeye devam ediyor. %80 kadın çalışan oranı ve %40 kadın temsil oranı ile “Kadın Dostu Şirketler” ödülüne layık görülerek, Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen markaları arasında da yerini koruyor.

“80. Yılımızda Yüzde 80 Kadın Çalışan Oranıyla Avrupa’nın Öncü Firmalarından Biri Konumundayız”

Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar, “Kadınların gücünü ve önemini her zaman vurgulayan bir marka olarak, 80. yılımızı kutlarken aynı zamanda kadınlarımızın başarılarına da odaklanmak istiyoruz. Tasarımdan üretime kadın eli, kadın emeği” diyerek çıktığımız yolda bugün yüzde 80 kadın çalışan oranımızla Avrupa’nın ve Anadolu’nun en çok kadın istihdamını gerçekleştiren firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bu önemli kilometre taşını kutlamak için mükemmel bir fırsat ve biz de bugünü, Sarar ailesinin güçlü ve cesur kadınlarına adıyoruz.” dedi.

Sarar; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’e özel; %50+%10 indirim fırsatı sunuyor. Şıklığınızı taçlandıracak özel indirim, Sarar mağazalarında ve sarar.com’da geçerli olacak.

Sarar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor - Perakende.org