Skip to content Skip to footer

Sarar’dan Diyarbakır’a yeni mağaza

Türk hazır giyim sektörünün öncü markalarından Sarar, kuruluşunun 80’inci yıldönümünde Diyarbakır Ninova Park AVM’de yeni mağazasını müşterileriyle buluşturdu.

Türk moda dünyasının köklü markalarından Sarar, Diyarbakır’ın en gözde alışveriş merkezlerinden Ninova Park AVM’de yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Sarar’ın 80. Yılını kutlandığı 19 Nisan 2024 tarihindeki açılışa; Sarar Group Yönetim Kurulu Üyesi Ece Sarar Özalp, Diyarbakır Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Ticaret Bakanlığı Personel Daire Başkanı Tuğba Hazal Sayalgı, Sarar Group Resmi İlişkiler Müdürü Alaattin Çoban, Sarar Mağazalar Koordinatörü Hakan Ünver, Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil ve çok sayıda davetli de katıldı.

Sarar Yönetim Kurulu Üyesi Ece Sarar Özalp ise açılışta yaptığı konuşmada: “Diyarbakır’da bu güzel mağazayı, tamda 80.yıldönümüzde açtığımız için oldukça mutlu ve heyecanlıyız.  Sarar‘ın bütün koleksiyonlarının mevcut olduğu mağazamızda bölge halkına hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Diyarbakır hem bölge hem de ülkemiz için gerçekten çok değerli bir şehir. Ekonomik açıdan da çok gelişmiş bir yer. Sarar olarak bu kentte yatırım yapmaktan gurur duyuyor ve tüm modaseverleri mağazamıza bekliyoruz. Sarar şıklığı ve kalitesini her geçen gün daha fazla müşteri ile buluşturmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel