Skip to content Skip to footer

Sarar’dan yeni yıla özel indirim fırsatı

Türk hazır giyim sektörünün öncü markalarından Sarar, yeni yıla özel bir indirim kampanyası başlatıyor. 3 Ocak-29 Şubat tarihleri tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında kadın-erkek koleksiyonlarında seçili ürünlerde %50 indirim fırsatı sunuluyor.

80 yıldır şıklığın mirasını nesillerden nesillere taşıyan Sarar, yeni yılda da müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. 3 Ocak-29 Şubat tarihleri arasında Sarar mağazalarında ve sarar.com’da yapılacak alışverişlerde, kadın koleksiyonlarındaki sonbahar-kış ürünlerinde ve erkek koleksiyonlarındaki seçili ürün gruplarında %50 indirim uygulanacak.

Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar, 80 yıldır olduğu gibi yeni yılda da şıklığın mirasını taşımaya devam edeceklerini belirtirken “2024 yılında da Sarar şıklığını tüm gardıroplara taşımak için 3 Ocak- 29 Şubat tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerli %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yeni yılda da modası geçmeyen şık tasarımlar, günlük yaşamın yanı sıra ofis stilinizi de oluştururken rahatlıkla tercih edilebileceğiniz elbiseler, ceketler ve trikolar gibi koleksiyon detaylarına sahip olmak ve kampanyalardan yararlanmak adına herkesi Sarar mağazalarına ve sarar.com’a davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kadın koleksiyonlarındaki kampanyaya NOS, sezonsuz ve aksesuar ürün grupları, erkek koleksiyonlarındaki kampanyaya ise seremoni, özel dikim, ayakkabı, aksesuar, iç çamaşırı ve seçili gömlek ürün grupları dahil edilmeyecektir.