Skip to content Skip to footer

Saruhan Kimya YZB 2023 Fuarı’nda yerini aldı

Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş., İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 14. Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı’na katıldı.

Kimya sektörünün Türkiye’deki öncü markası Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş., 13-14 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde 14.’sü düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı’nda yerini aldı.

Ekolojik ve vegan temizlik ürünleri Life by Fakir, oto temizlik ve bakım ürünleri Expert by Fakir ve Fakir ev temizliği ürünleri markaları stantta görücüye çıktı ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Ürünleri detaylı olarak inceleyen misafirler, marka yetkililerinden ürünler hakkında bilgi aldılar.

YZB 2023 Gorsel

Life by Fakir ve Expert by Fakir Dikkat Çekti

YZB 2023 Fuarı’nda yer almaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş. Pazarlama Müdürü Başak Erdoğan, “Öncelikle perakende sektörünün önde gelen paydaşlarını bir araya getiren bu fuarın gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim. Bu tip büyük organizasyonlar newtork sağlama, iş birlikleri ve yeni fikirler açısından firmalara büyük fırsatlar sunuyor.

Saruhan Kimya olarak bizim açımızdan verimli bir fuar oldu. Ürünlerimize gösterilen ilgi bizi gelecek dönemdeki çalışmalarımız için motive diyor. Özellikle doğa ve insan dostu temizlik ürünleri markamız Life by Fakir standımızı ziyaret edenlerin büyük takdirini topladı. Doğanın sürdürülebilirliği konusundaki hassasiyetimizi koruyarak üretime devam edeceğiz.

Profesyonellerin tercihi oto bakım ve temizlik ürünleri markamız Expert by Fakir ürünlerimiz de standımızın yıldızları arasındaydı. Otomobil tutkunlarından aldığımız olumlu geri dönüşler bizim için çok değerliydi.

Öte yandan birçok sektör profesyoneli ve katılımcıya ürünlerimizi anlatarak iş geliştirme fırsatları yakaladık. Network ağımızı genişleterek, şirketimize katma değer sağlamak için ekibimizle birçok girişimde bulunduk. Bu tarz organizasyonlarda daha çok yer alarak markalarımıza katma değer sağlamaya devam edeceğiz” dedi.