Skip to content Skip to footer

Şehre dönüşün en renkli hali başlıyor, başkentliler bu festivalde buluşuyor

Bilkent Center, Şehre Dönüş Festivali ile Ankaralıları eğlence dolu bir festivalle karşılıyor. Ankaralılar festivalin en renklisi ile Bilkent Center’da buluşuyor.

Bilkent Center, “Şehre Dönüş Festivali” ile Ankara’ya dönen ve yeni sezon hazırlıkları yapan ziyaretçilerine birçok konuda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri keyifli bir festival sunmaya hazırlanıyor.

8-9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte; yaz tatili sebebiyle evlerinden uzak kalan, aradığı her ürünü tek çatı altında bulmak isteyen misafirlerini karşılayan Bilkent Center, birbirinden özel workshop atölyeleri, alışveriş- tanıtım stantları ile açık havada keyifli zaman geçirmek isteyenlere dolu dolu bir üç gün yaşatacak. Birbirinden eğlenceli konserler eşliğinde alışverişe coşkuyu ortak edecek Bilkent Center’ın ilk gün konukları; DJ Marii, Fresh, Zeynep Türköz olurken, ikinci gün konukları Dj Ayşem, Vatkalı Ceket, Sütlü Kakao, üçüncü gün konukları ise; Dj Helin& Dj Duygu, Bizimkiler-Sizinkiler ile Necati ve Saykolar. Rengarenk stantları ile ziyaretçilere birçok seçenek sunacak olan Şehre Dönüş Festivali, Bilkent Center açık otoparkında Başkentlileri bekliyor olacak.

Bilkent 1

Tarih: 8-9-10 Eylül 

Yer: Bilkent Center Açık Otopark

Şehre dönüşün en renkli hali başlıyor, başkentliler bu festivalde buluşuyor - Perakende.org