Skip to content Skip to footer

Selin Kolonyaları ferahlatan kokularıyla yazın da bir nefeste iyi hissettiriyor

Güneşin ışıkları, taze meyvelerin lezzeti ve tatil ruhunun coşkusuyla dolu yaz mevsimi, aynı zamanda sıcakları da beraberinde getiriyor. Yaz aylarında ferahlatıcı kokular, sıcakla baş etmenin en iyi yollarından biri. Selin Kolonyaları, yazın plajda, piknikte, konserde, kampta, kısacası her an her yerde kullanıcılarına bir nefeste iyi hissettiriyor.

Yazın gelmesiyle birlikte sıcak havanın etkilerini hafifletme ve ferahlama ihtiyacı artıyor. Yenilenmeye ve bir nefeste iyi hissetmeye ihtiyaç duyulan anlarda Selin Kolonyaları, parfümlü kolonyalarıyla yaza tazelik ve ferahlık katıyor.

Valizinize ekleyin ve her anınızda tazelik ve ferahlık hissi yaşayın

Valizinizde veya çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz Selin kolonyaları, size istediğiniz zaman istediğiniz yerde ferahlama imkanı sağlıyor. Şık şişeleri ve sprey formatıyla Selin Kolonyaları’nı, plaj çantanızda da  yanınızda taşıyabilir, kolonya ferahlığı ile tatil keyfinize farklı kokular ekleyebilirsiniz.

Ferahlatan hoş kokular, yazın enerjisiyle birleşiyor

Selin’in parfümlü kolonyaları, doğadan ilham alan çiçek, meyve ve bitki özlerinin taze ve canlı notalarını taşıyor. Yeniden doğuşun simgesi Kiraz Çiçeği, enerji veren Mandalina, kendine özgü kokusuyla stresi azaltan Ardıç, baharın doğal güzelliğinden esinlenen Çiçek Buketi, deniz havasını hissettiren Okyanus Esintisi, serinlik ve tazeliğin adı Buz Ferahlığı, zarafetin sembolü Hanımeli ve dinginlik kaynağı Lavanta, sıcak havalarda serinlemenizi ve ferahlamanızı sağlıyor.

 

Selin Kolonyaları ferahlatan kokularıyla yazın da bir nefeste iyi hissettiriyor - Perakende.org