Skip to content Skip to footer

Sephora’da Işıltılı Kasım Günleri başlıyor

Güzellik ve kozmetik tutkunlarının heyecanla beklediği Sephora ‘Işıltılı Kasım’ indirimi, çok özel fırsatları bir araya getiriyor. Avantajlı tekliflerle 22 Kasım 2023’te sadece Gold Kart müşterilerine özel olarak başlayarak 23-26 Kasım 2023 tarihlerinde ise tüm müşterilerine sunduğu fırsatlarla mağaza ve onlineda geçerli alışveriş deneyimini bir adım öteye taşıyor. 

Sezonun trend ürünlerini geniş yelpazesinde sunan Sephora, sadece 23 – 27 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak ‘Işıltılı Kasım’ indirimleriyle sevenlerini gülümsetecek.

23 -27 Kasım tarihlerinde 2. üründe %50 ve seçili ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatı ile kaçırılmayacak fırsatlar sunacak olan Sephora, Sephora Collection’ın yanı sıra birçok ünlü markada inanılmaz fiyatları meraklıları ile buluşturacak.

Sephora ‘Işıltılı Kasım’ indirimleri, 22 Kasım saat 17:00 itibari ile sadece Gold Kart müşterileri için geçerli olurken, 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında tüm müşterileri için Sephora Mobil Uygulaması, sephora.com.tr ve mağaza alışverişlerinde benzersiz fırsatlarla güzellik tutkunlarının hizmetinde olacak.

Sınırlı süre geçerli olarak avantajlı tekliflerden faydalanmak için Sephora Işıltılı Kasım’ı kaçırmayın!