Skip to content Skip to footer

Serdar Ersoy’a Satışta Liderlik ödülü verildi

DeFacto’nun Alternatif Satış Kanalları ve İş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network’ün her yıl satış ve pazarlama stratejilerine en çok katkı sağlayan liderlerin belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LiSA) ödülünün sahibi oldu.

Türk hazır giyim ve moda sektörünün öncü markalarından DeFacto, online ve offline geniş satış ağı ile tüm dünyada 100 milyonlarca müşteriye ulaşmaya devam ediyor. DeFacto’nun satış ağını genişleten başarılı stratejilerine ise Alternatif Satış Kanalları ve İş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy liderlik ediyor. Bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen Sales Network Summit’e katılan Serdar Ersoy, yıl boyunca öncülük ettiği stratejik çalışmalar doğrultusunda, Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LiSA) ödülüne layık görüldü.

Konuşmaların, etkinliklerin ve workshopların düzenlendiği Sales Network Summit’te, Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LİSA) ödülleri de sahiplerini buldu. Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LİSA) ödüllerinde, farklı sektörlerden 100’ün üzerinde isim önce halk oylaması ile kısa listeye alınarak daha sonra jürinin seçimiyle belirlendi. DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, satış ve pazarlama stratejilerine katkı sağlayan çalışmaları ile ödülün sahibi oldu.

Aldığı ödüle ilişkin açıklama yapan DeFacto Alternatif Satış Kanalları ve iş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, “Global bir moda markası olma vizyonuyla çalıştığımız DeFacto ailesinde bulunmaktan ve satış stratejilerine öncülük etmekten büyük onur duyuyorum. Benim adıma takdim edilen Satışta Liderlik ödülü de DeFacto’nun Alternatif Satış Kanalları ve İş Geliştirme ekibinin ortak bir çaba ve vizyonunun bir yansımasıdır. Bu başarı, sadece bireysel değil aynı zamanda ekibimin azimli çalışmasının bir sonucudur. Gelecekte de satış dünyasına yön vermek ve başarılı stratejiler geliştirmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.