Skip to content Skip to footer

Serinleten teknolojilerin MediaMarkt’la tam zamanı kampanyası başladı

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaz aylarının en çok aranan ürünlerinden olan vantilatör ve klimalarda kampanya başlattı. MediaMarkt, 10 Temmuz’a kadar sürdüreceği kampanyasıyla tüketicilere farklı fiyat aralığından çeşitli ürünler sunuyor.

Sıcak havalar neredeyse ülkenin tamamında etkisini göstermeye başladı. Yaz aylarında sıcaktan bunalmak istemeyen tüketicilerin öncelikli tercihleri ise genellikle klima veya vantilatörler oluyor. Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaz aylarının en çok aranan ürünlerinden olan vantilatör ve klimalarda kampanya başlattı. 5-10 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında farklı markaların klima ve vantilatör modelleri oldukça uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

10 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında;

  • DemirDöküm Kion 18000 BTU Split Inverter Klima 17.799 TL’den
  • Fujiplus Akira Serisi FP-12TI / FP-12TD 12 BTU Inverter Split Klima 10.499 TL’den
  • Luxell Lxf-285 Ayaklı Vantilatör 599 TL’den
  • Fakir TVL 90 S Kule Tipi Vantilatör 3.999 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 94 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Serinleten teknolojilerin MediaMarkt’la tam zamanı kampanyası başladı - Perakende.org