Skip to content Skip to footer

Sevdiklerinize sıcacık English Home battaniyeleri ile mutluluk hediye edin

Benzersiz tasarımları ve kaliteli ürünleri ile yıllardır evleri süsleyen ev ve yaşam alanları markası English Home, battaniyeleri ile içleri ısıtıyor. Modern tasarımları, yumuşacık dokuları ile her ortama kolayca uyum sağlayan battaniyeler, en özel günlerin en güzel hediyeleri arasında da ilk sıralarda yer alıyor. 

Yaşam alanlarına huzur, rahatlık ve tasarım şıklığını taşıyan English Home battaniyeleri, evlerdeki sıcaklığın yeni kaynağı. Tek ve çift kişilik olmak üzere onlarca farklı battaniye ile oturma odaları, yatak odaları ya da TV koltuklarının konforu artıyor, dekorasyonlar English Home sıcaklığı ile buluşuyor. Yumuşacık pamuklu dokuları ile uykulara, televizyon ve en güzel sohbetlerin keyfine eşlik eden battaniyeler, alışılmışın dışında sunduğu hediye alternatifiyle de mutluluk kaynağı oluyor.

Farklı desenleri ve modern çizgileri ile herkes zevkine ya da evinin dekorasyonuna kolayca uyum sağlayacak alternatifi bulabiliyor. Yün, pamuk ve peluş, kalın ya da ince seçenekleriyle de farklı ihtiyaçlara cevap veren battaniyeler, sadece kış aylarında değil yılın tüm zamanında dekorasyonları tamamlayacak. Farklı boylarda alternatiflerin bulunduğu English Home battaniyeleri farklı kullanımlara fırsat tanımasıyla da bir battaniyeden çok fazlasını sunuyor. Sıcaklığın, sevginin ve mutluluğun tanımını yeniden değiştiren battaniyeler, yaşam alanlarına stil getiriyor.