Skip to content Skip to footer

Sevgililer Günü’nü Divan ile “Önce Aşk” diyerek kutlayın

Her yıl aşkı ve sevgiyi paylaşmak ve çoğaltmak üzere heyecanla beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, Divan Grubu da “Önce Aşk” diyerek misafirlerine benzersiz deneyimler vadediyor. Divan Grubu, otelleri, restoran, brasserie ve pastaneleri bünyesinde sunduğu ayrıcalıklı paketler, konsept ürünler ve özel menüleri ile size ve sevdiklerinize aşk dolu bir Sevgililer Günü yaşatacak.

Dünya pastacılık sanatını Divan kalitesi ve şıklığı ile bir araya getiren Divan Pastaneleri’nde “Önce Aşk Kalpli Pasta”, “Önce Aşk Kalpli Pralin”, “Önce Aşk Unsuz Tart”, “Önce Aşk Macaron” bu güzel günde sevenleri mutlu edecek. Kokoa by Divan ve In Bakery by Divan’da ise birbirinden lezzetli cupcake’ler olacak. Tüm bu ürünler 7 – 11 Şubat tarihleri arasında divanpastaneleri.com.tr web sitesi üzerinden verilen ön siparişlerde %15 indirimle ve Divan Pastaneleri’nden satın alınabilecek.

Sevgililer Günü’nü Elmadağ’daki Divan İstanbul Oteli’nin içinde yer alan ve dünyanın en prestijli gastronomi rehberlerinden Gault&Millau’da iki şapkaya değer görülen Lokanta by Divan’da kutlamak isteyen misafirler ise, piyano eşliğinde enfes yemeklerin tadını çıkarırken romantik bir akşam yaşayacaklar. 14 Şubat anısına misafirlere birer prosecco ve akşam yemeği sonrası Lokanta by Divan’ın ödüllü şefi Volkan Arık tarafından hazırlanacak tatlı ikram edilecek.

9 – 14 Şubat tarihleri arasında Divan Kuruçeşme’de özel kokteyller, tatlı ve kahve servisi olacak. Divan Brasserie’lerde ise Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan menü deneyimlenebilecek.

Divan’ın Sevgililer Günü sürprizleri sadece İstanbul ile sınırlı değil. Başkentliler için Divan Ankara’da yer alan Divan Pub’da arp ve keman eşliğinde akşam yemeği ve D-Bar’da sıcak şarap eşliğinde piyano dinletisi romantik çiftler için harika bir seçenek olacak. 10 -18 Şubat tarihleri arasında Divan Wellness’ta Afrodit Masaj Paketi ise tüm çiftlere %30 indirimli olacak. Piyano ve keman eşliğinde akşam yemeğinin sunulacağı Divan Çukurhan’da ise konaklamalı, kahvaltı ve akşam yemekli paket de tercih edilebilecek.

Divan Mersin, Adana, Bursa, Çorlu, Gaziantep Sevgiler Günü özel menüleri ve canlı müzik performansları ile aşkı kutlamak isteyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Divan, özenli bir misafirperverlik eşliğinde yaşanacak özel anlara bir yenisini daha eklemek isteyen herkesi bekliyor. Rezervasyonlarınızı www.divan.com.tr adresinden yaptırabilirsiniz.