Skip to content Skip to footer

Sevgililer Günü’nü güzelleştirecek hediyeler Bella Maison’da

Çiftlerin sevgisini birbirinden güzel ve farklı hediyelerle anlattığı Sevgililer Günü, Bella Maison hediyeleriyle ölümsüzleşiyor. Siz de yumuşacık televizyon battaniyeleri, %100 pamuk bornozlar, eğlenceli kupalar, sıcacık mumlar ve eşsiz oda kokularından biriyle sevginizi gösterebilir, sevgilinizin hayatında Bella Maison kalitesi ile iz bırakabilirsiniz.

Tasarımlarıyla her evin ve herkesin ihtiyacına çözüm sunan Bella Maison ürünleriyle de Sevgililer Günü’nde çiftlerin hediye seçimlerine binlerce alternatif sunuyor. Kalitenin, özgün tasarımın farklı formlarda binlerce üründe hayat bulduğu Bella Maison, sevgisini en özel hediye ile mutlu etmek isteyenlerin uğrak noktası oluyor.

Koltuk şalları sevgilinle izleyeceğin dizi ve filmlere eşlik edecek

Bella Maison’un yumuşacık tuşelerle tasarladığı Bunny, Medley, Plaid ve Picardie koltuk şalları, televizyon ve diz battaniyesi gibi birden çok fonksiyonu ile sevgilinle izleyeceğin dizi ve filmlere eşlik edecek. İmitasyon tavşan tüyü ve yumuşacık tuşeli Bunny Koltuk Şalı, aşkının narin dokunuşun temsilcisi olacak. Koyu ve açık gri tonlarda, kırçıllı wellsoft kumaşlı Medley Koltuk Şalı ile sevgilinin aradığı konfor, sıcaklık, huzur ve güven gibi tüm beklentilerini karşılayacak. Ekose desenli wellsoft kumaşı ile Plaid Koltuk Şalı, aşkınızın ölümsüzlüğünü anlatacak. Masumiyetin, gençliğin, maneviyatın ve huzurun temsilcisi lilanın büyüsüyle tasarlanan Picardie Koltuk Şalı ile aşkınızın sıcaklığı dile gelecek.

Bella Maison’da seçenekler bitmiyor

Sevgisini farklı duyulara hitap ederek göstermek isteyenler için Bella Maison’da seçenekler bitmiyor. Sevgiline hayatının her anında yanında olduğunu hissettirmek istiyorsan gülkurusunun romantikliğini ruhunda taşıyan Marne Kadın Bornoz tam aradığın hediye. Önemli olan hatırlamak diyorsan Bella Maison Kupa’lardan birini de seçebilirsin. Cam, seramik, porselen ya da melamin malzemeden birbirinden şık tasarımlarla hayat bulan kupalardan seni ve sevgini anlatan model ile bu özel günü unutmadığını sevgiline gösterebilirsin. Seni, sevgini ve her anınızı hatırlatan notaların yer aldığı oda kokularından birini seçerek hediyen ile sevgilinin hafızasını her an canlı tutabilirsin. Bella Maison’un birbirinden farklı aromatik ve egzotik notaların yanı sıra meyve aromalarıyla yarattığı Simply Linen, Vanilla Noir, Citrus, Osmanthus, Black Oud, Jasmine, Ginger Lily ve Poetic Dream olmak üzere, seni hatırlatan sekiz çeşit oda kokusundan biri ile her alana izini bırakabilirsin.

Göründüğünden daha romantik olduğunu kanıtlamak isteyenler

Göründüğünden daha romantik olduğunu kanıtlamak isteyenlerdensen hediye tercihini mumlardan yana kullanabilirsin. Doğanın esintilerinin eşsiz notalarla harmanlandığı Black Oud, Bonsoir Oud, Citrus, Ginger Lily, Jasmine, Osmanthus, Poetic Dream, Simply Linen ve Vanilla Noir mumlardan kavanoz, tealight ve cam formlarından biriyle sevgiline içini ısıtacak romantik bir hediye verebilirsin.

Sevgililer Günü’nü güzelleştirecek hediyeler Bella Maison’da - Perakende.org