Skip to content Skip to footer

SHERIN, e-ticaret etkinliğinde dünyaya açıldı

41 ülkeden 100binden fazla katılımcıyla e-ticaret ve e-ihracat ekosisteminin önemli paydaşlarının bulunduğu küresel e-ticaret etkinliği “World E-Commerce Forum, İstanbul”a katılan SHERIN, Türkiye’deki iş birliklerini sağlamlaştırırken globaldeki yeni iş birliklerine de adım attı.

Çevreye saygılı, sürdürülebilir ve yeşil üretim organizasyonuyla 1997 yılından bu yana triko sektöründe faaliyet gösteren ve tasarımdan üretime, paketlemeden sevkiyata triko imalatının her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanan SHERIN, çeyrek asra varan başarı hikayesiyle sektöre katkı sağlamaya devam ediyor.

Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde global iş birlikleri yapmaya devam eden SHERIN’ın Yönetim Kurulu Başkanı Acar Karaaslan; “2023 yılı bizim için hızlı başladı. Önceki yıllara göre e-ticaret ürün çeşitliliği %58,35 arttı. Sınır ötesi e-ticarette büyük bir pasta var. Bu pastadaki payımızı artırmak için uluslararası e-ticaret arenasının güçlü oyuncularıyla bir aradayız. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Kafkaslar ve Asya’ya yakın bir konumda bulunan Türkiye, e-ticaret için çok önemli avantajlara sahip” dedi.

SHERIN, e-ticaret etkinliğinde dünyaya açıldı - Perakende.org