Skip to content Skip to footer

Siesta Mobilya yeni yılın ilk fuarı İstanbul Mobilya Fuarı’nda

İç ve dış mekan mobilyasının vazgeçilmez adresi Siesta Mobilya, yeni yıla İstanbul Mobilya Fuarı ile merhaba diyor!

Siesta Mobilya, yeni yılın ilk fuar katılımını “yaşamın her anı Siesta zamanı” mottosuyla 23-28 Ocak tarihlerinde İstanbul Mobilya Fuarı’nda gerçekleştiriyor. Bu sene 23-28 Ocak tarihleri arasında, eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuara tüm dünyadan geniş katılım bekleniyor.

En yeni ürünlerini ve özgün tasarımlarını İstanbul Mobilya Fuarı’nada sergileyecek olan Siesta Mobilya, iç ve dış mekanlar için sunduğu birbirinden farklı ürünleriyle yeni yılda da ayrıcalıklı mekanlar tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar fuar katılımları ile ilgili olarak: İstanbul Mobilya Fuarı Avrupa’nın en büyük mobilya fuarlarından biri olma özelliği taşıyor. İki büyük fuar merkezinde eş zamanlı olark düzenlenecek bu özel buluşmada en yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz. Bu değerli platformda yer almak bizim için gurur verici. Herkesi 23-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbu Mobilya Fuarı’na bekliyoruz.” dedi.

Fuar katılımı ve biletleri için https://istanbulmobilyafuari.com/ ziyaret edebilirsiniz.