Skip to content Skip to footer

Siirt’in ilk D&R Mağazası NTS Danışmanlık projesi Siirt Park AVM’ açıldı !

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Siirt Park AVM’de kültür, sanat ve eğlencenin 25 yıldır değişmez adresi D&R, Türkiye’deki  225’inci,  Siirt’teki ilk ve tek mağazasını hizmete açtı.

Kültür, sanat ve eğlencenin değişmez adresi D&R, Türkiye’deki 225’inci,  Siirt’teki ilk mağazası ile Siirt Park AVM’de!

İlk mağazasını 1997 yılında açan ve bugün Türkiye’nin en büyük kültür, sanat ve eğlence platformlarından biri haline gelen D&R, Eylül 2023 tarihi itibarıyla 225 Mağazasına ulaştı. D&R, kültür, sanat tutkunları için yeni buluşma noktasını Siirt Park’ta açtı.

D&R’ın yeni mağazasında kitaptan müziğe, oyundan teknolojiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleri meraklılarıyla buluşuyor. D&R, ayrıca gelenekselleşen imza günleri ve söyleşileriyle, Siirt’te de alışveriş molalarının keyifli adresi olmayı hedefliyor.

D&R, 225 mağazasının yanı sıra dr.com.tr ile kültür ve eğlence dünyasının yeniliklerini ve kullanıcılarının beklentilerine göre seçtiği ürün ve markaları, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ulaştırıyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli katma değer sağlayan Türkiye’nin lider markaların yer aldığı, Siirt halkının rahatça zaman geçirip, alışveriş yaptıkları Siirt Park AVM, bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir.

%100 doluluk oranına sahip SİİRT PARK AVM’de, 16.500 metrekare toplam kiralanabilir alanda yer alan markalar; LCWAIKIKI, MİGROS, STARBUCKS, KIĞİLİ, BOYNER OUTLET, D&R, FLO, CİVİL, MAVİ, PAULMARK, PENTİ, WATSONS, REEDER, MADAME COCO, TOYZZ SHOP, E-BEBEK, BURGER KING, USTA PİDECİ, POPEYES, SBARRO, ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ, U.S POLO, KARACA, MİSSERA, TAVUK DÜNYASI, YALIN AYAK, SİİRT PARK FİT, SEVİL YÖRESEL ÜRÜNLER, MAD PARFÜM, VIP LOUNGE, SAİD HALİM EFENDİ, ARMİNE, ALVİNA, LOCA, CİNE BİG SİNEMA, FATMA’NIN MUTFAĞI mağazalarıyla birlikte, ilk ve en büyük eğlence dünyası “PLAY PLANET” 4 bin 500 metrekare eğlence alanı ile SİİRT PARK AVM’de!

Kültür ve eğlence dünyası D&R, şimdi Siirt Park AVM’de!