Skip to content Skip to footer

Sinoz’dan Anneler Günü’ne özel indirim fırsatları

 Anneler Günü için birbirinden özel hediye seçenekleri SİNOZ’da sizleri bekliyor. Annenizi yaz boyu güneşin zararlı etkilerinden koruyan güneş kremlerinden, cilde ışıltı ve parlaklık katan bakım ürünlerine, onu güzel ve sağlıklı bir ciltle buluşturan sayısız ürün SİNOZ’da… Üstelik şimdi Anneler Günü’ne özel indirim fırsatlarıyla…

Annenizi; güneşi sağlıkla karşılayan ürünlerle mutlu etmek isterseniz SİNOZ’un 3 yeni güneş ürünü eşsiz bir hediye… SİNOZ Kusursuz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi, SİNOZ Ultra Yüksek Koruyucu&Nemlendirici Sprey Güneş Kremi ve SİNOZ Yoğun Bronzlaştırıcı Jel ile anneniz yaz boyu sağlıkla ışıldasın.

SİNOZ Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli ile annenizin cildi hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve parlak… İçeriğindeki Salisilik Asit, Zinc PCA ve Çay Ağacı özüyle zenginleştirilmiş formülü cildi fazla yağdan arındırıyor, benzersiz bir pürüzsüzlük, temizlik ve mat bir görünüm sağlıyor. Nemlendirme, güneşten koruma ve makyaj bazı olmak üzere tek ürünle birçok ihtiyaca yanıt verebilen pembe güneş kremi SİNOZ Pink Touch, cilt tonununu eşitleyerek anında daha canlı ve sağlıklı bir cilt sunuyor.

SİNOZ Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Kremi, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı dört mevsim boyunca koruyor. Profesyonel koruma etkisi ile lekeleri hedef alan krem, güneşin sebep olduğu pigment oluşumunu önlüyor. SİNOZ Lekeli Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi; çift etkili güneş koruması ve leke karşıtı teknolojisi ile ciltte leke oluşumuna neden olan güneş ışınlarına ve mavi ışıklara karşı cildi etkili korur. Mevcut koyu cilt lekelerinize karşı kusursuz bakım yapar. Yağlı ciltlere özel geliştirilmiş  besleyici güneş kremi Sinoz Yağlı Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi ise annenizin cildini her mevsim koruma altında tutar.

Sinoz Güneş Karşıtı Koruyucu Kremleri ile annenizin ışltısı yüzüne yansır.

Çözüme yönelik cilt bakım ürünleriyle öne çıkan Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Kozmetik ürün ailesine, online alışveriş siteleri ve Watsons, Gratis ve Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.