Skip to content Skip to footer

Sinpaş’tan yarım asırlık kutlama

Geliştirdiği özgün projeler ile markalı konutlara ilham veren, gayrimenkul sektörüne birçok ilki kazandıran ve bugün 50 şirket, 2 binden fazla çalışanı ile sayısız ödülün sahibi olan Sinpaş, 50. yılını gerçekleştirdiği ihtişamlı gala gecesiyle kutladı. İş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı gecede misafirler; Burcu Güneş’in keyifli sahnesi ve Ceylan Saner’in sunumuyla unutulmaz bir eğlence yaşadılar.

“Dengeli ve sağlıklı büyüme, bizim için her zaman çok daha kıymetli”

Gecede konuşma yapan Sinpaş Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik; “50 yıl evvel Ankara’da bir apartmanda başladı hikayemiz. Bugün Ankara’da, İstanbul’da, Bursa’da, Denizli’de, Muğla’da, Frankfurt’tayız. Aslında yarım asır boyunca, sıçramayı hiç arzu etmedik. Dengeli ve sağlıklı büyüme ve en önemlisi ‘İtibar Sermayemiz’ bizim için her zaman çok daha kıymetli oldu. Bizim için, üç değer çok çok önemli. Sermaye bilançosu, insan kaynakları, itibar sermayesi. Bu adımlardan ödün vermedik, vermeyeceğiz. Büyürken de her zaman eğitime destek vererek ilerlemeyi arzuluyoruz. Dönüp baktığımızda da zaten Sinpaş’ın bu süreçte bir okul olduğunu görüyoruz. Sektöre yenilik katan, çok sayıda başarılı isim yetiştirdik.  50 yıllık bu büyüme ile kendimizi geliştirmek, değişime uyum sağlamak ve gelişim içinde yer almak için değerli Sinpaş Ailesi’nin üyeleriyle çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte nice 50 yıllara” açıklamasında bulundu.

“Yarım asırlık bir hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz”

Yarım asırlık bir hizmetin haklı gururunu yaşadıklarının altını çizen Çelik “Ne mutlu ki 49. Yılını dolduran çalışanlarımız var. Bugün her yaştan ferdin eşlik ettiği kocaman bir aileyiz” dedi.

Gecede kıdem töreniyle birçok çalışana plaket verilirken ayrıca 50. Yıla özel düzenlenen hediye çekilişi ile 50 çalışana da sürpriz hediyeler verildi.