Skip to content Skip to footer

Şişecam APLF Dubai Fuarı’na katıldı

Dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında yer alan ve krom kimyasallarında dünya lideri olan Şişecam, 13-15 Mart 2023 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen Tankrom® markalı ürünlerini sergilediği Asya Pasifik Deri Fuarı, APLF’ye katıldı.

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, bazik krom sülfatta Tankrom® markasıyla dünyanın en çok tercih edilen üreticisi konumunda yer alıyor. Şişecam, 13-15 Mart 2023 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen Asya Pasifik Deri Fuarı’nda krom sektörünün yüksek nitelikli Tankrom® markalı ürünleriyle yerini aldı.

Kimyasallar, deri işleme, kürk, sentetik malzemeler, tabaklama, ayakkabı makineleri ve test teknolojileri ve laboratuvarları alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerini bir araya getiren fuarda Şişecam, Türkiye ve İtalya tesislerinde üretilen ürünler ve kullanım alanlarıyla ilgili ziyaretçilere bilgi verdi. Şişecam’ın, deri kimyasallarındaki Tankrom® ve Ecol-Tan® markalı ürünleri fuarda büyük ilgi gördü.