Skip to content Skip to footer

Smokin D’S damat’tan alınır !

Smokinde pazar lideri D’S damat’ın yeni kampanyası, dünyaca ünlü markanın her yaştan ve tarzdan erkeğe hitap eden en uygun smokin seçeneklerini vurguluyor.

“D’S damat smokinleri ile herkes ‘damat’ şıklığında” mottosundan ilham alan kampanya filminin başrollerini, gerçek hayatta da yakın dost olan dört ünlü oyuncu Burak Yamantürk, Bülent İnal, İlker Kızmaz ve Necip Memili paylaşıyor.

Köklü dostluklarla D’S damat’ın eşsiz ve zamansız tarzına atıf…

Ünlü dostları buluşturduğu sımsıcak bir atmosfer yaratan kampanya filmi, ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik imzası taşıyor.

“Smokin D’S damat’tan alınır” sloganını merkeze alan film, dört yakın arkadaşın 10. yıl evlilik dönümü kutlamaları için şık bir otel odasında bir araya gelmeleri ile başlıyor.

Yıllara dayanan köklü ve güçlü bir dostluk örneğinin en samimi ve içten sohbetlerini yansıtan film, smokin koleksiyonunun göz alıcı yeni formu eşliğinde D’S damat’ın benzersiz ve zamansız tarzına atıfta bulunuyor.

İlkbaharın tazeliği ve yazın enerjisini şehrin renkleri ve dokusuyla bütünleştiren D’S damat, smokin kampanyası ile vazgeçilmezliğini kutluyor.