Skip to content Skip to footer

Sneaks UP en büyük mağazasını Campus konseptiyle açtı

Dünyaca ünlü birçok markanın en trend sneaker, ayakkabı, giyim, tekstil ve aksesuar ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunan Sneaks Up, Campus konseptli mağazası ile şimdi Akasya AVM’de!

Deneyim odaklı mağazalarında kurguladıkları mağaza içi aktiviteleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Sneaks Up, Akasya AVM’de yeni mağaza konsepti ile sneaker ve sokak modasının yakın takipçileriyle buluştu. Şehrin enerjisinden ve basketboldan ilham alan deneyim odaklı campus konseptiyle kurgulanan Akasya Campus ile Sneaks Up, Türkiye de 33. mağaza sayısına ulaştı. Her geçen gün mağaza anlayışını bir adım daha ileriye taşıyan Sneaks Up, toplam 1350 m²’lik iki kattan oluşan Campus mağazasında konumlandırdığı e-game alanı, Ala Nair Bar, Petra Coffee Station, basketbol ve kaykay alanlarıyla ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini eğlenceye dönüştürüyor.

Şehrin Enerjisinden ve Basketboldan İlham Alan Deneyim Odaklı Campus Konsepti!

Sneaks Up, Akasya Campus mağazasında bulunan terasıyla alışverişten önce veya sonra dostlarına nefes alabileceği yeşil bir alan sunuyor. Bu yeşil alanda mini bir basketbol sahası ve kaykay alanı bulunurken, terasta keyifli bir kahve yudumlamak isteyen dostlarına Petra Coffee’nin eşsiz kahveleri eşlik edecek. Ayrıca mağaza içerisinde e-game alanı, kişiselleştirme atölyesi ve Ala Nail bar alanı da konumlandıran Sneaks Up, dostlarına saatlerce keyifle geçireceği etkileşimli bir deneyim de vadediyor.

Şehrin enerjisinden ve basketboldan ilham alan deneyim odaklı campus konsepti ile tasarlanan Akasya Campus mağazası ile klasikleşen mağaza anlayışını keyifli bir hale getirdiklerini belirten Sneaks Up CEO’su ve kurucu ortağı Mustafa Ünal; “Uzun bir süredir çok büyük bir özenle Akasya mağazamızı müşterilerimizle buluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Perakende sektöründeki ve tüketici davranışlarındaki değişimleri yakından takip ediyor ve mağazalarımızı tüketicilerin sadece alışveriş yapacakları mekânlar olarak değil deneyim yaşayıp etkileşim yaratacakları yaşam alanları olarak kurguluyoruz. 1350 m² ile en büyük mağazamız olan Akasya Campus mağazamızı “şehrin enerjisinden ve basketboldan ilham alan deneyim odaklı Campus konsepti” ile tasarladık. Mağazamıza gelen tüm müşterilerimiz alışveriş keyfini rahat ve konforlu bir şekilde yaşarken ayrıca mağaza içerisinde de istedikleri gibi vakit geçirebilmenin deneyimini yaşayacaklar. Akasya Campus mağazamızın giriş katında bizim için keyifli bir iş birliği olan ve ilkini İzmir Campus mağazamızda konumlandırdığımız Ala Nail Bar’ı açtık. Yeni iş birliğimiz olan ve Gen Z’nin vazgeçilmezi üçüncü nesil kahve kültürünü de Petra Coffee Station ile mağazamıza taşıdık. Bunlara ek olarak üst katta roof, mini basketbol, kaykay, e-game ve sneaker custom alanlarını da mağaza içerisinde konumlandırdık. Özetle hem geniş ve ferah hem de bolca keyifli vakit geçirebilecek bir mağaza oldu. 2023 yılında da müşterilerimizi şaşırtacağımız çok daha güzel işler bizleri bekliyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Raffle heyecanı uzun kuyruklar oluşturdu

Açılışa özel organize edilen raffle ile en hype sneakerları almak için çok sayıda sneaker tutkunu, erken saatlerde mağaza önünde heyecanla beklemeye başladı. AVM açılışı ile beraber mağaza önünde uzun kuyruklar oluşurken sınırlı sayıda olan ve çok talep gören sneakerları keşfeden Sneaks Up dostları, mağaza içerisinde DJ performansı eşliğinde doyasıya eğlendi.