Skip to content Skip to footer

Soğuk havalarda dudakların ihtiyacı olan bakım Beaulis dudak yağında saklı

Özellikle sonbahar ve kış aylarında soğuk havanın etkisiyle kuruyan dudakların bakımı için Gratis’in sevilen markası Beaulis, dudak bakım yağı ürünlerini satışa sundu. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile öne çıkan Beaulis’in beş farklı dudak yağı çeşidi bulunuyor. 

Gratis’in sevilen markaları arasında yer alan Beaulis, cildin en hassas bölgelerinden biri olan ve her mevsim koruma ihtiyacı olan dudaklar için dudak bakım yağı ürünlerini satışa sundu. Beş farklı çeşidi bulunan Beaulis dudak bakım yağı, soğuk hava, rüzgâr veya güneşin etkisiyle kuruyan ve çatlayan dudakların gün boyu nemlenmesine, beslenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor.

Bitkisel yağlar ile formüle edilen Beaulis dudak yağı, kayısı, kenevir, papatya, jojoba ve ayçiçek yağı ile dudaklara nem desteği vererek daha yumuşak bir yapıya kavuşmasına yardım ederken içeriğindeki shea yağı ve E vitamini ile de dudakları besliyor ve koruyor. Maksimum nem ve parlaklığı bir arada sunan Beaulis dudak yağı, hafif yağ dokusu ile dudaklarda yapışkan bir his bırakmıyor.

Güzellik dünyasının yeni favori ürünü olan ve makyaj çantalarının yeni vazgeçilmezi olacak Beaulis dudak yağı çeşitleri 72 TL’den satışa sunuluyor.