Skip to content Skip to footer

Sokağın Ruhu: GEL-NYC

ASICS’in geçmiş mirasından ve modern detaylara sahip koşu ayakkabılarından ilham alarak tasarlanan yeni GEL-NYC™, New York sokak kültürünü yansıtıyor. ASICS tasarım detaylarının modern bir birleşimi olan GEL-NYC™, sneaker anlayışını farklı bir stil ile yorumluyor.

GEL-NYC™ modelinin saya tasarımında 2000’lerin başındaki GEL-NIMBUS™ 3 modeli referans alındı ve GEL-MC PLUS™ V’nin tasarım detaylarına yer verildi. GEL-CUMULUS™ 16’nın kalıp sisteminin kullanıldığı bu model, modernize edilmiş bir estetiğe ve daha iyi yastıklama özelliklerine sahiptir. Orta tabanındaki hafif köpük malzemesi ile ön ve arka ayak bölgesindeki GEL™ teknolojisi sayesinde gün boyu süren eşsiz bir konfor hissi sunuyor.

Yeni bir tasarımla her beğeniye hitap edecek GEL-NYC™, en ikonik ASICS parçalarının bir araya getirilmesiyle öne çıkıyor. New York sokaklarının dinamik, yaratıcı ve özgün ruhunu yansıtan GEL-NYC™, günlük stillere eşlik ederek uzun süreli konfor sağlıyor.

Retro detaylar ve modern teknolojilerin bir araya geldiği yeni GEL-NYC™ modelini keşfetmek için ASICS mağazalarını ve www.asics.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.