Skip to content Skip to footer

Sömestr eğlencesi Next Level AVM’de yaşanıyor

Çocukların sevgilisi Baby Shark ekibi, aileler ve miniklerden büyük alkış aldı

JLL Türkiye tarafından yönetilen, gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra zengin marka karması ve ev sahipliği yaptığı eğlence merkezleriyle Başkentlilerin buluşma noktalarından olan Next Level AVM, karne tatilinde de çocukların ve gençlerin ilk adreslerinden oluyor.

Sömestr tatilinin gelmesiyle çocuklar için etkinlikler hazırlayan AVM, geçtiğimiz hafta sonu birbirinden keyifli, eğitici ve eğlenceli müzikleriyle miniklerin çok sevdiği Baby Shark ekibini ağırladı. Tüm hafta sonu süren etkinlikte doyasıya dans eden çocuklar dönemin yorgunluğunu Next Level AVM’de attı.

Max Level Kids ve Max Level Arena’da bitmeyen eğlence
Keyifli oyun alanları, eğitici atölyeleri ve eğlenceli showlarıyla çocuk ve ailelerin vazgeçilmezi olan Max Level Kids ve 12 yaş ve üzeri gençler için tasarlanan, macera parkurları ve oyun alanlarıyla misafirlerini ağırlayan Max Level Arena da tatilde ziyaretçilerinin uğrak noktası oluyor. Max Level Kids, kitap okuma etkinliklerinin yanı sıra sürpriz atölyelerden çocuk tiyatrolarına kadar birçok aktivite ile minik misafirlerini karşılarken, gençler de Max Level Arena’nın macera dolu parkurlarında tatilin tadını çıkarıyor.

Lego Atölyesi ve Çocuk Tiyatrosu minik misafirlerini bekliyor
Hafta içi Max Level’da kazandığı lego parçalarını biriktiren çocuklar 28 – 29 Ocak tarihlerinde Lego Atölyesine katılırken, 29 Ocak Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan İki Bavul Dolusu isimli çocuk tiyatrosunu izleyebilecek.

Yetişkinler için parfüm workshopu bu hafta sonu Next Level AVM’de
Çeşitli atölyeleri ve workshopları ile Başkentlileri ağırlayan Next Level AVM, 29 Ocak Pazar günü parfüm yapım atölyesi gerçekleştirecek. 18 – 28 Ocak tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katılacağı etkinlikte kokuların bir arada kullanımlarından ve parfüm yapmanın püf noktalarından da bahsedilecek.