Skip to content Skip to footer

Sonbahar davetlerinin vazgeçilmezi; “Kiğılı Smokin”

Kiğılı’nın yenilikçi yaklaşımla tasarladığı “Smokin” koleksiyonuyla sonbahar davetlerinde şıklığınızı tamamlayın.

Maskülen tarzın simgesi haline gelen Kiğılı “Smokin” koleksiyonu, trend ve dinamik bir görünüm sunan tasarım çizgisiyle sonbaharın ruhunu yansıtıyor.

Mezuniyet, evlilik törenleri veya özel davetlerde kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlayan bu koleksiyon, desenli-baskılı gömlekler veya t-shirtler, kravatlı veya kravatsız, papyonlu veya sneaker ayakkabılarla mükemmel kombinler yapmanıza olanak tanırken şıklığınızı her an koruyor.

Koleksiyonda yer alan smokinlerde özel saten yaka kumaşının çıkarılabilir olması, takım elbiseye dönüşüm ve kullanımı rahatlığı sağlarken, sıcak ve soğuk hava koşullarının yarattığı olumsuzlukları önleyen kumaş yapısı da üstün performans gösteriyor. Yazın canlılığına uygun çizgilere sahip smokinler, beylerin elegant tarzını öne çıkarmakla kalmayıp konfordan ödün vermeden anı yaşamalarını mümkün kılıyor. Şal, sivri ve mono yaka detayları sayesinde alışılagelmişin dışında bir görünüme sahip olan Kiğılı smokin koleksiyonu, farklı renk ve dokudaki ata yaka gömlek, kravat, papyon ve kumaş gibi parçalarla kombinleyerek stilinizi doyasıya yaşamanıza olanak sağlıyor.

Kiğılı Smokin koleksiyonunu keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.