Skip to content Skip to footer

Sonbahar esintileriyle yeni sezon ürünleri Paşabahçe Mağazaları’nda

Paşabahçe Mağazaları, sonbahar esintilerini ev ve yaşam alanlarına taşıyor. Paşabahçe Mağazaları’nın sonbahar mevsimini en yoğun şekilde yansıtan yeni sezon ürünlerinde yastıklardan, saksılara, dekoratif obje gibi küçük parçalara kadar birçok alternatif bulunuyor.

Dekorasyonunuza “Zigzag Serisi” ile renk katın 

Sonbahar mevsimi ile balkon ve bahçe sezonunun son demlerine küçük dokunuşlar yapmak isteyenler,  Zig Zag erisi ile özel dekorasyon fikirlerini yaşam alanlarına katıyor. Zig Zag serisi yastık ve runner seçenekleri ile doğanın muhteşem renk geçişlerini evlerinize taşıyor.

Göz alıcı geometrik tasarımı ile “Circus Serisi” 

Göz alıcı geometrik tasarımı ile evinizin dekorasyonunda tek bir parça ile büyük farklar yaratabilirsiniz. Ayna, bardak altlığı, kutu ve tepsiden oluşan Circus serisi göz alıcı geometrik tasarımıyla dikkat çekiyor.

”Mandala” duvar süsleri evinize ve size iyi gelsin 

Evrenin yapısını simgelediği düşünülen, ritüel ve meditasyon amacı ile kullanılan mandalalar sonbahara farklı bir başlangıç sunuyor. Geri, dönüştürülen ahşaptan üretilen Selçuklu ve Floral Mandala duvar süsleri sürdürülebilir malzemesi ile de evinizin enerjisine iyi geliyor.

Mavi ve toprak tonlarının uyumu sonbahar evlerine çok yakışıyor

Sonbaharın dinginliğini yansıtan toprak tonlarını, yazın canlılığını anımsatacak mavilerle birleştirin. Aydınlık renkleri, modern hatları ve zevkli desenleriyle dekorasyonunuzu tamamlayacak porselen dekoratif objeler ile evinizde farklılıklar yaratmaya devam edin.

Sonbaharı evinde keyifle karşılamak isteyenler için yepyeni ürünler Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com’da sizleri bekli

Sonbahar esintileriyle yeni sezon ürünleri Paşabahçe Mağazaları’nda - Perakende.org