Skip to content Skip to footer

Sonbahara English Home ile evinizi yenileyerek girin

Ev tekstili, dekorasyon, sofra ve pişirme ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve tasarım şıklığını taşıyan English Home, sonbaharın romantik esintilerini yansıttığı tasarımlarıyla şehre dönüş yaparken, evinizi yenileme fırsatı sunuyor.

English Home’un sezon trendlerini, güz mevsimini temsil eden bej, kahverengi ve beyaz tonlarıyla yansıttığı koleksiyonu, sonbaharda evinde de fark yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Çevre dostu yaşam alanları

Koleksiyonda yer alan abartısız estetiğe sahip, doğal liflerden üretilen ürünler, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor. English Home’un çevresel sürdürülebilirlik yaklaşımının hissedildiği koleksiyon, ekolojik farkındalığı yüksek yaşam alanları oluşturuyor.

Toprak tonlarının hakim olduğu English Home koleksiyonunda, bej tonlarıyla da sade ve mistik bir görünümün kapılarını kolayca aralayabilirsiniz. Koltuklarınızda krem  tonlarında kullanacağınız kırlent ve şallar ile romantik bir dokunuş yakalarken, biblo ve vazolar ile evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

English Home ile evini sonbaharda yenilemek isteyenler English Home koleksiyonlarına, English Home mağazaları, www.englishhome.com web sitesi ve English Home mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.