Skip to content Skip to footer

Sonbaharda içinizi ısıtacak pijamalar Yeni İnci’de

Kaliteli üretim, yenilikçi çizgisi ve konfor sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Yeni İnci, sonbaharda içinizi ısıtacak pijamalar sunuyor. Sonbahar koleksiyonunda, kadınların rahat ve şık olmaları için birbirinden farklı alternatifler bulunuyor.

“Üstelik Yeni İnci, sonbahara özel tüm pijamalarda yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.”

İç giyimin öncü markalarından Yeni İnci, kadınların her an kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlayacak sonbahar pijama koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Sonbaharın renklerini eşsiz tasarımlarla buluşturan koleksiyon, içinizi ısıtırken diğer yandan ruhunuza da iyi geliyor.

 

Sonbaharın nude ve pastel tonlarıyla hazırlanan koleksiyon, pamuklu yüzeyi, yumuşacık kumaşı ve nefes alabilen dokusu sayesinde rahatlık sunuyor. Çiçekli, puantiyeli, çizgili ve ekoseli birbirinden renkli ve güzel model seçenekleriyle kadınlar evde de şıklığın tadını çıkarıyor.

Pamuklu yüzeyi, yumuşacık kumaşı ve nefes alabilen dokusu sayesinde rahatlık sunan pijama takımları, konforundan ödün vermeyenler için de ilk tercih oluyor. Ayrıca Yeni İnci, sonbahara özel bir kampanya sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan bu kampanya, tüm pijamalarda yüzde 50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor. Sonbahar pijama koleksiyonu incelemek için Yeni İnci mağazalarını ve web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!