Skip to content Skip to footer

Stevie IBA’dan DeFacto’ya altın ödül

Türkiye’nin önde gelen global moda markası DeFacto, uluslararası iş dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Stevie International Business Awards’da ‘Yılın Kurumsal İletişim Ekibi’ dalında altın ödülün sahibi oldu.

Uluslararası ödülleri ile dünyanın en iyi markaları arasına adını yazdıran DeFacto, Stevie Awards tarafından bu yıl 20’nci kez düzenlenen Stevie International Business Awards’da (IBA) altın ödülün sahibi oldu. Stevie IBA’da ‘Yılın Kurumsal İletişim Ekibi’ dalında altın ödül alan DeFacto’nun Kurumsal İletişim Ekibi gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri, ulusal ve uluslararası etkinlikleri ve yenilikçi iletişim çalışmalarıyla 230’dan fazla jüri üyesi tarafından değerlendirilerek birçok ülkeden aday olan rakiplerini geride bıraktı.

DeFacto’nun Kurumsal İletişim Ekibi, yıl boyunca gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik iletişimi ile Stevie IBA jürisinden tam not aldı. İletişime verdiği önem ve yenilikçi iletişim stratejileriyle hem ulusal hem de uluslararası projelere imza atan DeFacto ekibi, daha önce de birçok global ödüle layık görüldü.