Skip to content Skip to footer

Suat Soysal; fiziksel ve dijital mağazanın önemini açıklayarak, değişen müşteri deneyimini yorumladı

36 yıldır Türkiye Perakendesinin öncüsü olan Soysal,  “Perakende Günleri’nin“  22’ncisini büyük bir katılımla 31 Mayıs – 1 Haziran tarihinde gerçekleştirdi.

Tüm perakende sektörünün ve dijital ticaretin en büyük buluşma noktası olan ve perakende sektörünün nabzının attığı Perakende Günleri’nde, Soysal’ın kurucusu Suat Soysal ile keyifli bir söyleyişi gerçekleştirdik.

Suat Soysal, “Dijital dönüşüm süreci bitti; bu fiziksel dünyanın bittiği anlamına gelmiyor, fiziksel ile dijitali birleştirip hızlıca ilerleme dönemindeyiz“ şeklinde yeni dönemi yorumlarken, her müşteriye farklı, kendine özgü bir deneyim yaşatılması gerektiğini vurguladı.

Sektör duayenlerinden biri olan Suat Soysal’a 36 yıllık deneyim ve tecrübesiyle her yıl üzerine daha fazla içerik, değer katarak ilerleyebilmesinde ki bu önemli başarının sırrını sorduk.

Tüm bu sorularımızın cevabını alırken, perakende sektörünün en temel sorununun alt yapı eksikliği, olduğunu ileten Soysal; “ Firmaların bilgisayar, CRM teknolojisi gibi hizmetlerini tam anlamıyla güçlendirdiklerin de hedeflenen başarıya ulaşmış olacağız.” şeklinde konuştu.