Skip to content Skip to footer

Süleyman Orakçıoğlu ve Ahu Orakçıoğlu – Şans Hazırsan Gelir

Soysal tarafından “THE NEXT PHASE: In Retail, E-Commerce, Digitalistion” ana temasıyla 29 – 30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Perakende Günleri”, 23. yılında da sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 10.000’i aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getirecek.

“ŞANS HAZIRSAN GELİR
SEKTÖRÜN ATMASI GEREKEN 3 ADIM”

Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, hem perakendede hem de STK’larda lider konumda. 1986 yılında kurmuş olduğu Damat markası bugün 5 kıtada faaliyet gösteriyor. Damat Tween ve D’s Damat markaları ile Türkiye’de 213, yurtdışında 200 mağazaya sahip.

Ahu Orakçıoğlu ise iş yaşamına TRT’nin açtığı sınavları kazanarak kurumda spiker olarak başladı. 10 yılı aşkın bir süre TRT’de çalıştı. Daha sonra çeşitli medya kuruluşlarında çalışan Orakçıoğlu son olarak Ekotürk kanalında hafta içi her gün canlı yayınlanan kendi ekonomi programı Gün Ortası’nı hazırlayıp sunuyor.

Bu oturumda, Süleyman Orakçıoğlu ve Ahu Orakçıoğlu ülkemiz perakendesinin hem yurtiçinde hem de yurtdışında daha ileri noktalara gelmesi için yapılması gerekenleri somut rakamlarla anlatılacaklar.

Sektörümüz için ufuk açıcı bir oturum.