Skip to content Skip to footer

Sürdürülebilir Ürünlerin Adresi Watsons

Watsons, Naturals By Watsons, Imew ve Dr. Organic ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Sürdürülebilir Yaşam kategorisindeki 1.000’den fazla vegan-organik sürdürülebilir ürünü müşterileriyle buluşturmaya devam eden Watsons’ın sürdürülebilir ürünleriyle hem kendinize hem doğaya iyi bakın! Watsons, Naturals By Watsons, Imew ve
Dr. Organic’in sürdürülebilir ve etkili bakım ürünleriyle güzellik rutininizi sürdürülebilir ürünlerle zenginleştirin ve doğamızın güzelliğini korumak için bir adım atın!

Dr. Organic Aloe Vera Deodorant 50 ml / 149,90 TL
Dr. Organic Aloe Vera Deodorant ile kendinizi gün boyu güvende hissedin! Ağır kimyasallar içermeyen formülü sayesinde cilde daha uyumlu olarak uzun süreli koruma sağlar. İçeriğinde bulunan aloe vera sayesinde cildi yatıştırmaya yardımcı olan Dr. Organic Aloe Vera Deodorant, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Dr. Organic Aloe Vera Jel 200 ml / 219, 90 TL
Dr. Organic Aloe Vera Jel ile cildinizi yenileyin! Dr. Organic Aloe Vera Jel, cilt bariyerinin korunmasına destek olur ve etkili bir cilt bakımı sağlamaya yardımcıdır. İçeriğindeki aloe vera ile cildinizdeki güneş yanığı, tahriş ve kuruluk problemlerinin giderilmesine destek olurkencildinizin daha sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

IMEW Moist Yüz Temizleyici 125 ml / 159, 90 TL
IMEW Moist Yüz Temizleyici ile doğa dostu cilt bakımına ilk adımı atın! Cilt tahrişine ve alerjiye neden olabilecek 11 zararlı bileşeni içeriğinde bulundurmayan IMEW Moist Yüz Temizleyici, cildi kurutmadan tüm kir, yağ ve makyajı nazikçe çıkarmanıza yardımcı olur. Vegan formüllü IMEW Moist Yüz Temizleyici, dermatolojik olarak test edilmiştir ve %30 oranında geri dönüştürülmüş plastik ile üretilen ambalajı sürdürülebilir yaşamı destekler.

Naturals By Watsons Saç Bakım Yağı Hibiscus 100 ml / 149,90 TL
Naturals by Watsons Hibiscus Saç Bakım Yağı, %100 geri dönüştürülmüş şişesiylehem doğanın hem de saçlarınızın en büyük dostu olmaya aday!  Naturals by Watsons Hibiskus Saç Bakım Yağı, içeriğindeki organik hibiskus özünün besleyici gücü sayesinde, saçın direncini ve parlaklığını artırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda organik Hibiskus çekirdeği ekstresinin antioksidan özelliğiyle kırılmaların önlenmesini destekler. Naturals by Watsons Hibiskus Saç Bakım Yağı, hafif formülü sayesinde saçların nemlendirilmesine, onarılmasına ve hasara karşı güçlendirilmesine destek olur. Saçları beslemek ve bakım yapmak için şampuandan sonra nemli saçı havluyla nazikçe kurulayın, saçınıza 1-2 pompa saç yağını uygulayın ve durulamayın. Saçı yumuşatmak ve parlaklığını artırmak için kuru saça uygulayın ve durulamayın.

 

Watsons Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400 ml / 59,95 TL
Watsons Micellar Makyaj Temizleme Suyu, sertifikalı sürdürülebilir palm yağı ile formüle edilen içeriğiyle hem cildinize hem doğaya iyi bakar. Deneyen 10 kadından 9’u tarafından önerilen Watsons Micellar Makyaj Temizleme Suyu; yüz, göz ve dudaklarda kullanıma uygundur. Makyajınızı etkili ve hızlı bir şekilde çıkararak cildinizi arındırmaya yardımcıdır. Ciltte yarattığı temizlik ve rahatlık hissi ile tek ürünle etkili sonuç elde etmenizi sağlayan Watsons Micellar Makyaj Temizleme Suyu, hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak test edilmiştir ve alkol, paraben ve parfüm içermez.

**Belirtilen fiyatlar Mart güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Firma Sayfasina Git 1