Skip to content Skip to footer

SUWEN’den 3 yeni mağaza daha

Türkiye’de özgün bir dünya markası yaratma vizyonu ile yola çıkan SUWEN, mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. 3 yeni mağazayı daha hizmete açan SUWEN, toplamda 191 mağazaya ulaştı.

Bağımsız danışmanlık şirketi Deloitte’nin Sektör Raporu’na göre iç giyim mağaza zincirleri arasında mağaza sayısı artışına göre en büyük 5 marka içinde yer alan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası olan SUWEN; Niğde Cadde, Mersin Tarsu AVM ve Van Mall AVM’de yeni mağazalarını açtı. Niğde’deki ilk mağazasını açan SUWEN’in yeni mağazalarla birlikte mağaza sayısı Mersin’de 4’e Van’da ise 2’ye çıktı. Yeni mağazalarla birlikte yurtiçi mağaza sayısı 168’e ulaşan SUWEN, yurtiçi-yurtdışı mağazalarla birlikte toplam 191 mağazaya ulaştı.

Türkiye ve globalde yaygın mağaza ağı ile özgün, kendine güvenen Türk kadınını temsil eden bir dünya markası olmayı hedefleyen SUWEN, kurulduğu 2003 yılından bu yana iç giyim, 2012 yılından itibaren ev giyim, 2014 yılından itibaren plaj giyim ürünleri ve 2016 yılından bu yana da çorap ve aksesuarların tasarımını gerçekleştirip kadınlarla buluşturarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. SUWEN, Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeye odaklanıyor.