Skip to content Skip to footer

tada! Cumhuriyetin 100. yılını üçgen sandviçleri aracılığı ile tüketicileriyle beraber kutluyor

Türkiye’de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan Unifo’nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ve 2010 yılından itibaren pratik lezzetleriyle tüketicilerle buluşan tada!  Cumhuriyetin 100. yılını üçgen sandviçleri aracılığı ile kutluyor.

Pazarlama Direktörü Meral Tek konuyla ilgi olarak, “tada! ailesi olarak değerlerimize sahip çıkmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bugünlerde bizi çok heyecanlandıran, markamıza ve Cumhuriyetimizin 100. yılına özel üçgen sandviç ambalajlarımız ile karşınızdayız.” dedi.

Yeme-içme dünyasındaki trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaç ve beklentileri başarıyla takip eden tada! hazır yemek çeşitlerinin yanı sıra atıştırmalık, konserve, cam soslar, közlenmiş ürünler, toz ürünler, kahve, outdoor rasyon, donuk, glütensiz ve vegan ürün alternatifleriyle her ortam ve her yaşta tüketici için ürünler sunuyor ve çözümler üretiyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılını özel üçgen sandviç ambalajlarıyla karşılayan tada! üçgen sandviçleri, ekşi mayalı, taş tabanlı fırında pişen yumuşacık ekmekleriyle, özenle hazırlanmış leziz soslarıyla ve alanında uzman markalardan temin edilmiş taze malzemeler ile buluşturuyor. Lezzete lezzet katan kaşar peynirli, kaşar peynirli dana salamlı, protein kaynağı üç peynirli zeytin ezmeli, ton balıklı mısırlı, hindi fümeli, mozzarella peynirli dana jambonlu, teriyaki soslu tavuk şinitzelli, yüksek protein içeren ızgara tavuklu pesto soslu sandviçleriyle acıktığınızda yanınızda. İster işte, ister okulda, ister toplantı arasında hızlı, güvenilir ve sağlıklı bir öğün tüketmek artık elinizde.

tada! üçgen sandviçleri dünyada kabul görmüş gıda güvenliği standardı BRC, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000, Helal Gıda ve TSE ile alanında uzman kişilerin gözetiminde ve onayında üretiliyor.