Skip to content Skip to footer

Tadına doyulmaz lezzetli ‘yatıştırmalıklar’ Domino’s’ta

İnovasyonlarıyla genç, dinamik, yenilikçi, ulaşılabilir marka algısını güçlendirmeye devam eden Domino’s; farklı kitlelerin, farklı ihtiyaçlarına yeni ürünler ve doğru fiyat noktasındaki kampanyalarla cevap vermeyi sürdürüyor. Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, lezzetli yatıştırmalıkları Pita ve Rulo çeşitlerini; Gel-Al’da 2’li Pita, 2’li Rulo 19.99 TL; 4’lü alındığında ise 24.99 TL’den sunuyor.

Müşteri deneyimini mükemmelleştirme doğrultusunda geliştirdiği inovasyonlarla sektörünün standartlarını belirleyen Mahallenin Pizzacısı Domino’s; birbirinden farklı pizza ve pizza dışı ürünlerinin yer aldığı mükellef Domino’s Sofrası’nı büyütmeye devam ediyor.

İzdiham yaratacak yatıştırmalıklar sunan Domino’s, ‘yiyeni delirten’ lezzetleriyle Rulo ve Pita’ları tüketicilerle buluşturuyor. Sucuklu, sosisli, peynirli çeşit çeşit Pita’lar yepyeni lezzetleriyle damaklarda unutulmaz tatlar bırakırken; çikolatalı, vişneli, karamelli çeşit çeşit Rulo’lar da açlığını lezzetten ödün vermeden bastırmak isteyenlere pratik bir seçenek sunuyor.

Gel-Al’da 2’li Pita, 2’li Rulo 19.99TL’den satışa sunulurken, yatıştırmalıklar 4’lü alındığında ise 24.99 TL’lik cazip fiyatıyla dikkat çekiyor.

650 şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin en sevilen pizzacısı, Edirne’den Kars’a ülkemizin dört bir yanında yaşayan vatandaşlarımızın Domino’s deneyiminin bir parçası olmasını sağlamak için çalışmayı sürdürüyor. Toplumdan aldığını topluma vermek sorumluluğunu yüklenen marka, yerel topluma hizmet etmek ve değer üretmek, içinde bulunduğumuz toplumun kültürel kimliğini korumak ve sosyal uyum yeteneğini artırmak gibi önemli bir vizyonla hareket etmeye devam edecek.

Tadına doyulmaz lezzetli ‘yatıştırmalıklar’ Domino’s’ta - Perakende.org