Skip to content Skip to footer

Tarihe yolculuk Bilkent Center’da

Her standında bambaşka zamanlara yolculuğa çıkacağınız, birbirinden özel nostaljik ürünlerin olacağı Vintage Günleri 24 – 27 Mayıs tarihlerinde Bilkent Center’da.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center’da 24-27 Mayıs tarihlerinde nostalji rüzgârı esecek. 70’li ve 80’li yılların ruhunu yansıtacak olan Vintage Günleri’nde, antika severler için birbirinden özel parçalar yer alacak. İkinci el ürünler, antika stantları, sahaflar, girişimciler, tasarımcılar ve nostaljik lezzetlerin yer alacağı Vintage Günleri’nde gün boyu sürecek olan plak dinletisi ile katılımcılar aynı zamanda keyifli bir zaman yolculuğuna çıkacak.

Düzenledikleri festivaller ve özel etkinliklerle Başkentlileri bir araya getiren Bilkent Center’ın AVM Müdürü Ayhan Aytekin “Bilkent Center olarak; ev sahipliği yaptığımız festivaller, konserler ve çeşitli etkinliklerle sosyal hayatın her alanını Ankaralılar ile bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. Sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle Ankaralıları buluşturmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Bilkent Center Vintage Günleri ile geçmişe dair özlediğimiz ve belki de unuttuğumuz birçok şeyi tekrar tadacağız. Tüm Başkentlileri bizlere eşlik etmeye davet ediyorum” dedi.

Tarihe yolculuk Bilkent Center’da - Perakende.org