Skip to content Skip to footer

Tchibo, Balıkesir’deki ilk mağazasını açtı

Mağazacılık ve kahve alanındaki yatırımlarını artırarak büyümesine devam eden Tchibo, Balıkesir’deki ilk mağazasını Novada Edremit AVM’de açtı. Kuzey Ege’nin alışveriş, yaşam ve eğlence merkezinde konumlanan yeni Tchibo mağazası; hem keyifli bir kahve molasının hem de sürekli yenilenen temalarıyla alışverişin durak noktası olmaya hazır.

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ve özgün iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, mağaza ve kahve odaklı yatırımlarıyla Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Tchibo, Balıkesir’deki ilk mağazasını bölgede yaşayanların bir yaşam merkezi ve Ege yolcularının keyifli bir dinlenme durağı olarak gördüğü Novada Edremit AVM’de açtı. Benzersiz kahve keyfini merkezine alan şık ve konforlu dekorasyonuyla yeni Tchibo mağazası; kahve tutkunlarını gerçek içim deneyimiyle buluştururken spor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenen temalarındaki geniş ürün yelpazesiyle her Tchibo severin farklı ihtiyaçlarına da cevap verecek.

tchibo 2 manset

“Bizi güçlü kılan unsurların en başında müşterimize yaşattığımız kaliteli deneyim var”

Tchibo’nun Balıkesir’deki ilk mağaza yatırımına dair konuşan Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk, “17 senedir özgün perakendecilik anlayışımızla Türkiye’de çok beğeniliyoruz. Bu iş anlayışımızla birlikte 70 yılı aşan kahve uzmanlığımız da bizi rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktaların başında geliyor. Sürekli olarak yenilenen temalarımız ile müşterilerimizin karşısına genişleyen ve çeşitlenen bir ürün gamıyla çıkıyoruz. Bizi güçlü kılan en temel unsur ise hizmet verdiğimiz yaklaşık 50 mağazamızda da müşterimize yaşattığımız farklı ve kaliteli deneyim. Balıkesirliler tarafından gördüğümüz taleplere de Edremit’teki ilk mağaza yatırımımızla yanıt verdik. Müşterilerimize sunduğumuz benzersiz alışveriş tecrübesini Balıkesir’e taşımaktan son derece mutluyuz. Hedefimiz, son dönemlerde olduğu gibi mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeyi sürdürmek.” dedi.

Tchibo, Balıkesir’deki ilk mağazasını açtı - Perakende.org