Skip to content Skip to footer

Tchibo, Cafissimo’nun renkli ve lezzetli dünyasını sokaklara taşıdı

Tchibo’dan kahve tutkunlarına farklı bir lezzet deneyimi daha

75 yıllık kahve uzmanlığıyla Tchibo, Cafissimo kapsül kahve makinelerinin renkli ve lezzetli dünyasını Kadıköy Bahariye Caddesi’ne taşıyarak yaşattığı farklı kahve deneyimlerine bir yenisini daha ekledi. Tchibo, lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif outdoor çalışmasıyla ziyaretçilerine makine ve kapsül kahve çeşitliliğini deneyimletti.  

Tchibo; 75 yıllık kahve uzmanlığı ve Alman teknolojisiyle ürettiği kapsüllü kahve makinesi Cafissimo serisinin hem göz alıcı hem de gerçek kahve lezzetini, kahve severlerle farklı bir uygulama ile buluşturdu. Kahve severler billboard üzerinden kendi seçtikleri Tchibo kapsülleri ile Cafissimo makinelerinden kendi kahvelerini tadılabilir billboard ile deneyimlediler. 

Cafissimo OOH 2

Gerçekleştirilen uygulama ile ilgili olarak Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, “Tchibo olarak var oluşumuzun temelinde hayatın sıradan anlarına kahve keyfi katmak var. Bugün de, bu lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif outdoor uygulamamızla Kadıköy Bahariye Caddesi’nde ziyaretçilerimizin bir cumartesi günü sokakta yürüdükleri sıradan anlarına kahve keyfi katıyoruz. Farklı damak tatları ve hazırlama yöntemlerine uygun paketli kahve seçeneklerimizden Alman kalite ve güvencesini yansıtan kahve makinelerimize, kahve keyfini tamamlayacak eşlikçi ürünlerimizden mağazalarımızda sunduğumuz kahve barı seçeneklerimize; tüketicilerimize ‘Kahve denince Tchibo’ dedirtmeye devam ediyoruz.” dedi.

https://www.tchibo.com.tr/

Tchibo, Cafissimo’nun renkli ve lezzetli dünyasını sokaklara taşıdı - Perakende.org